De thuisploeg begon op volle oorlogssterkte. ADO-trainer Maurice Steyn had heel wat meer moeite om tot een goede opstelling te komen. John Verhoek begon op de bank bij de bezoekers, waardoor Lex Immers in de spits startte.
Na nog geen vijf minuten spelen stond de 0-1 op het scorebord. Heracles-doelman Remko Pasveer schoot de bal in de voeten van ADO-middenvelder Jens Toornstra, die simpel binnenwerkte. Na de vroege tegentreffer kreeg Heracles enkele goede mogelijkheden om gelijk te komen, echter slaagde de ploeg hier niet in voor de rust.
Na de theepauze kreeg Heracles direct goede kansen via aanvoerder Antoine van der Linden, die net over kopte, en Willie Overtoom, wiens inzet ternauwernood werd gekeerd door ADO-goalie Gino Coutinho. Echter viel de treffer aan de andere kant. Een dieptepass van Toornstra kwam terecht bij invaller Charlton Vicento, die met zijn eerste balcontact de 0-2 op het scorebord zette.
Door de zege neemt ADO enigzins afstand van de deradatiezone De ploeg staat nu twaalfde. Heracles blijft ondanks de nederlaag op de elfde plaats staan.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeADO gaat zorgvulig om met kansen en verslaat Heracles
ADO Den Haag heeft zaterdagavond een knappe zege geboekt bij Heracles Almelo. De Hofstedelingen kregen slechts enkele kansen, maar gingen hier zorgvuldig mee om: 0-2.

