De huidige oefenmeester van Real Madrid zou een salaris van 12 miljoen pond (13 miljoen euro) per jaar hebben gevraagd. Dat meldt de Engelse krant Express. Hij verdient in de Spaanse hoofdstad nu 11,2 miljoen pond (12 miljoen euro) op jaarbasis. Chelsea is immers naarstig op zoek naar een vervanger voor André Villas-Boas, de 34-jarige landgenoot van Mourinho die zondag op straat werd gezet. Daarnaast zou Mourinho ook hebben geëist dat hij Cristiano Ronaldo mee mag nemen naar Chelsea.
De Koninklijke zouden een prijskaartje van één miljard euro (!) op het hoofd van de Portugese stervoetballer hebben gedrukt. Mourinho en hij hebben dezelfde zaakwaarnemer, Jorge Mendes, wat de stap enigszins zou verklaren. De namen van Josep Guardiola van FC Barcelona en de Duitse bondscoach Joachim Löw zouden doorgehaald kunnen worden, volgens de krant.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeMourinho eist jaarsalaris 13 miljoen en komst Cristiano Ronaldo bij Chelsea
De zoektocht naar een nieuwe trainer gaat vrolijk verder. José Mourinho is de topkandidaat, maar de salariseisen van de Portugees kunnen wel eens een groot struikelblok worden.

