Marco van Basten besloot Goedhart in 2009 over te nemen van AZ. De laatste tijd kreeg hij veel kritiek over zich heen door de vele blessure bij de Ajacieden. "Door Marco van Basten ben ik in 2009 teruggehaald om de ontwikkelingen, zoals in gang gezet bij mijn toenmalige werkgever AZ, ook te introduceren bij Ajax."
"Maar dan in een breder perspectief", gaat hij verder. "Daarmee bedoel ik een wetenschappelijke benadering in de begeleiding van de jongste jeugd tot en met het eerste elftal. Door het voortijdige vertrek van Marco en de daarop volgende wisselingen in technische staf en clubleiding is dat helaas nooit goed van de grond gekomen. Nu de club definitief voor een andere visie heeft gekozen en daarmee ook voor de dit seizoen doorgevoerde veranderingen, is een langer verblijf voor mij niet logisch."
De 48-jarige brengt zijn keuze om te stoppen bewust nu al naar buiten. "Ik heb getwijfeld of ik mijn vertrek nu al kenbaar moest maken, door het nu te doen geeft dat de club ook meer tijd om te zoeken naar een opvolger. Maar ik heb de beslissing om bij Ajax weg te gaan met pijn in mijn hart genomen."
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeClubarts Goedhart maakt vertrek bij Ajax kenbaar
Edwin Goedhart (foto, links) is bezig aan zijn laatste periode bij Ajax. Het hoofd van de medische staf en sportwetenschappen laat op de website van de Amsterdammers weten een punt achter zijn dienstverband bij Ajax te zetten.

