Na de verloren wedstrijd tegen AA Gent (2-3) trok Emmerik De Vriese van Oud-Heverlee Leuven samen met ploeggenoot Jorn Vermeulen de stad in. In feestzaal Rumba kreeg de vleugelspits ruzie met iemand wat uiteindelijk uitte op een gevecht. "De problemen begonnen toen De Vriese iemand de toegang tot het toilet belette", zegt organisator Tom Lemmens in Het Nieuwsblad.
"Het kwam tot een discussie en toen sloeg De Vriese iemand een gebroken neus en een wonde aan de oogkas." De Belgische aanvaller, die dinsdag zijn 27e verjaardag viert, ontkent de feiten. "Emmerik was zijn horloge kwijtgespeeld", legt OHL-woordvoerder Chris Vandenbroeck uit. "Toen Vermeulen dat ging zoeken kreeg De Vriese een slag van een persoon met wie hij binnen een discussie heeft gehad", aldus Vandenbroeck.
De politie is een onderzoek gestart. "We hebben getuigen en camerabeelden", zegt commissaris Mark Vranckx. Uit een groep van twaalf personen werden er drie ter plaatse opgepakt voor verhoor. De Vriese werd in 2004 aangetrokken door sc Heerenveen. Een jaar later werd hij verhuurd aan SC Veendam, dat hem vervolgens definitief overnam. Tot 2008 speelde hij 70 wedstrijden in de Jupiler League, waarin hij zeven keer scoorde.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeOud-Heerenveen-speler slaat feestganger gebroken neus
Niet alleen in Engeland kunnen ze er wat van. Ook in België zijn stappende voetballers niet altijd een garantie op een gezellig avondje uit.

