"We hebben niets te verliezen. Bij ons ligt niet de druk", vertelt de middenvelder van de Nijmeegse ploeg tegenover ELF Voetbal, terwijl hij vooruitblikt op de kwartfinale van de KNVB-Beker tegen PSV. "En we willen er echt alles aan doen. Bekervoetbal blijft de kortste weg naar Europees voetbal. En met dat gevoel zou ik hier graag afscheid willen nemen. "
Schöne kan zich bovendien in de kijker spelen. "Ik heb voor mezelf besloten dat ik toe ben aan een nieuwe uitdaging. Ik wil graag een stapje hogerop." Het vorige Europese avontuur maakte de Deense middenvelder van dichtbij mee. "Een mooie ervaring. Dat wil toch iedereen weer bereiken."
NEC kan in Eindhoven weer een beroep doen op Rens van Eijden, die vanwege nekklachten afgelopen zondag ontbrak in de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag. De voormalige speler van juist PSV neemt de plek in van Pavel Cmovs, die vanwege twee gele kaarten een wedstrijdje moet toekijken.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeSchöne: 'Wij hebben niets te verliezen tegen PSV'
Een stunt kan zomaar gebeuren in het Philips Stadion. Lasse Schöne verwacht dat NEC vanavond (donderdag) zeker de halve finale kan halen in het bekertoernooi.

