Manchester City is tot op heden het meest concreet voor Hazard. "In Frankrijk heeft iedereen het over een bod van dertig miljoen euro van Manchester City. Zij willen hem in januari al kopen, om hem vervolgend de rest van het seizoen gratis op huurbasis bij Lille te stallen", aldus zaakwaarnemer Marc Formeaux.
"Zijn toekomst ligt bij een Europese topclub zoals Real Madrid, FC Barcelona, AC Milan, Internazionale, Juventus, Chelsea of Manchester City", zegt de belangenbehartiger van de vleugelaanvaller.
"De president van Lille wil veertig miljoen euro ontvangen voor Hazard", gaat Formeaux verder.
"De voorkeur van de speler zelf ligt bij een transfer naar Real Madrid", verklapt de agent van Hazard. De Spaanse topclub toonde al eens interesse in de speler.
Laatste nieuws
Resultaten
x
Overige'Hazard wil naar Real Madrid'
Eden Hazard heeft zo ongeveer de gehele Europese top achter zich aan. De speler van OSC Lille, en tevens Belgisch international, wil zelf echter het liefst de overstap maken naar het Spaanse Real Madrid.

