Chelsea-manager André Villas-Boas won vorig jaar alles wat er te winnen viel met FC Porto, maar dit jaar lijkt het allemaal wat stroever te gaan. Zijn Chelsea won maar twee van de laatste vijf officiële wedstrijden. Een misstap kan de Londenaren duur komen te staan. Valencia is namelijk in een bloedvorm. De Spanjaarden wonnen zeven van hun laatste acht wedstrijden en trokken alleen tegen Real Madrid aan het kortste eind.
De Londenaren zullen het vanavond waarschijnlijk moeten doen zonder Jose Bosingwa en ook door de naam van Michael Essien staat al lange tijd een streep. Bij Valencia ontbreekt Hedwiges Maduro, maar de ploeg kan wel beschikken over Roberto Soldado. De aanvaller verkeert in een bloedvorm en Chelsea is daardoor gewaarschuwd. Soldado scoorde immers al vijf keer in vijf groepswedstrijden.
We zijn benieuwd wat jullie denken van deze spannende wedstrijd. Gaat Chelsea 'gewoon' verder naar de volgende ronde en voegen zij zich bij Bayer Leverkusen, of kan Valencia voor een klein stuntje zorgen? De eerste ontmoeting in Spanje eindigde in 1-1. Discussieer vandaag mee over de wedstrijd en deel je voorspellingen met andere voetballiefhebbers.

