De 23-jarige Argentijn zag zijn naam in de negende minuut op het scorebord verschijnen. Toen kwam er een einde aan de scoringsdrift van De Koninklijke. Gelukkig voor Real Madrid is één doelpunt voldoende om met drie punten aan de haal te gaan, zo lang er maar geen tegentreffer wordt geïncasseerd. In San Sebastian werd het 0-1.
Real Madrid bezet nu de koppositie met 25 punten. FC Barcelona volgt op een punt. Het verrassend presterende Levante UD kan morgen bij winst op Osasuna de koppositie heroveren.
Op woensdag 2 november moet Real Madrid in Champions League-verband afrekenen met Olympique Lyon. Vier dagen daarna volgt de ontmoeting met Osasuna in Estadio Santiago Bernabéu. Real Sociedad gaat op zondag 6 november op bezoek bij Rayo Vallecano.

