Laatste nieuws
05.35Kevin van Veen (34) veroordeeld voor mishandeling ex-vriendin, ontloopt celstraf
01.09Van Persie: "Natuurlijk doet het wat met mij"
01.02Bijlow: "Ze hebben al het recht om boos te zijn"
00.57Valente doodziek van horrorweek Feyenoord
00.55Twentevrouwen delen punten met Real Madrid in laatste Champions League-duel
00.50Klaassen ziet positieve vibe binnen Ajax na reeks overwinningen
00.45Bounida blij met eerste goal: "Mijn hoogtepunt"
00.39Grim blij met volgende ronde en mooie momenten
00.25Van Persie snapt woede Feyenoordfans na bekerdeceptie, maar: 'Ik blijf strijdbaar'
00.15Van Persie rekent niet op Feyenoord-ontslag: 'Ik geloof heel erg in mezelf'
00.10Fluminense bevestigt vertrek van clubicoon Thiago Silva
00.09Bijlow neemt Van Persie in bescherming: 'Wij moeten dat uitvoeren, doen we niet'
00.07Bijlow vertelt over gesprek met boze Feyenoord-fans: 'Wij moeten klappen opvangen'
00.05Nieuwe dreun voor Feyenoord in KNVB-beker, Heerenveen wint in De Kuip
00.00Opvallend: Van Persie klimt over boarding en gaat in gesprek met woedende fans

Gisteren

23.58'We hebben laten zien dat wij goed kunnen voetballen tegen Ajax'
23.51Been ziet speler die 'kwalitatief niet goed genoeg is' bij Feyenoord: 'Te veel gevraagd'
23.45Leuven lacht ondanks nederlaag in Champions League, Chelsea zit Wolfsburg dwars
23.45Valente baalt als stekker van 'kinderlijk' Feyenoord: 'Ik begrijp de woede'
23.40Teleurgestelde Van Persie over boze fans: 'Ik moet ze dat podium geven'
23.40Bekerhouder Eagles via penalty's door, Almere City schakelt Fortuna Sittard uit
23.37Bijlow reageert op moment met Van Persie: 'Verdienen het om hun zegje te doen'
23.30Kraay voorspelt toekomst van Van Persie in Feyenoord-crisis: 'Is mismanagement'
23.28'Vier kansen, vier doelpunten: welkom in een wedstrijd tegen Ajax'
23.28Jonge Feyenoorder houdt hoop: 'Zijn dezelfde spelers als aan het begin'
23.25Feyenoord-fans richten zich op twee kopstukken: 'Het is klaar: over en uit'
23.05Crisis in Rotterdam: Feyenoord verliest van Heerenveen na zinderende apotheose
23.05Excelsior Maassluis-uitblinker geniet tegen Ajax: 'Geweldige ervaring'
22.56Desastreuze week krijgt gitzwart vervolg met bekeruitschakeling
22.50Driessen snoeihard voor 'ongeloofwaardige' man binnen Ajax: 'Nu al niet meer te handhaven'
22.49Go Ahead Eagles dankt De Busser wederom in de beker en verslaat Roda JC
22.45Praat mee op VP: Feyenoord recht de rug en maakt in slotfase gelijk
22.40KNVB geeft 'denkbeeldige finishlijn' voor Koeman: 'En geen dag eerder'
22.40Teammanager Excelsior Maassluis groot Ajax-fan: ‘Dat kan hij zelf wel'
22.22Man City pakt met Aké en Reijnders zakelijke overwinning op Brentford in beker
Resultaten x
Overige

Feyenoord boven Ajax in aanloop naar Klassieker

Feyenoord heeft na twee nederlagen op rij weer eens een overwinning weten te behalen in de Eredivisie. VVV-Venlo, dat eveneens haar laatste twee competitieduels verloor, werd met de staart tussen de benen teruggestuurd naar Venlo: 4-0.

16-10-2011 16:26 door Redactie ELF Voetbal

Zowel Feyenoord als VVV verloor in de laatste twee competitierondes van ADO Den Haag en AZ en dus was het voor beide ploegen zaak om weer eens een driepunter bij te schrijven. Voor de Venlonaren is het sowieso een behoorlijke tijd geleden dat de laatste overwinning werd behaald. De teller van de formatie van Glen De Boeck staat vooralsnog op drie punten na gelijke spelen tegen FC Utrecht (0-0), Ajax (2-2) en PSV (3-3).

De Limburgers kwamen wel goed uit de startblokken. VVV oogde scherper, zette meer druk en was na 25 minuten de bovenliggende partij in De Kuip. Maar de verdediging van Feyenoord, bestaande uit onder meer Kelvin Leerdam, hield zich staande en zag John Guidetti na 31 minuten de score openen. Een door scheidsrechter Serdar Gözübüyük terecht gegeven strafschop (vasthouden) werd door de Zweedse Manchester City-huurling tot doelpunt gepromoveerd.

Vlak voor rust kreeg Ahmed Musa zijn tweede gele kaart voorgehouden en daarna ging het snel. In een tijdsbestek van twee minuten werd de marge door Feyenoord met twee doelpunten vergroot. Guidetti was in de vijftigste minuut wederom trefzeker vanaf de strafschopstip (na een overduidelijke handsbal) en de 19-jarige aanvaller zette daarna een fraaie één-twee op met Karim El Ahmadi, die de bal vanaf de rand van het zestienmetergebied via de paal in het net zag belanden.

Het wachten was op de 4-0 en die kwam uiteindelijk op naam van Ricky van Haaren. Dankzij goed voorbereidend werk van Guyon Fernandez werd de 20-jarige middenvelder in het zestienmetergebied in de gelegenheid gesteld om aan te tekenen voor zijn allereerste Eredivisie-treffer. De Rotterdammers staan door de zege op zeventien punten en bezetten daarmee de vierde plaats achter AZ, PSV en FC Twente. VVV blijft zeventiende.

Volgende week wacht Feyenoord de taak op in De Klassieker zien af te rekenen met landskampioen Ajax, dat bezig is aan een tegenvallend seizoen. In de daaropvolgende week staat de lastige uitwedstrijd bij FC Groningen op het programma. VVV-Venlo mag tegen RKC Waalwijk (thuis) en NAC Breda (uit) gaan proberen om de eerste driepunter van het seizoen binnen te halen.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.