De Duitse pers gaf aan dat de speler van Real Madrid niet wilde spelen, omdat hij dan Turkije niet hoefde dwars te zitten. Niets van waar als we Özil moeten geloven. Op de site van de Duitse bond laat hij het volgende weten:
"Ik zei vrijdag tegen de bondscoach dat ik me goed genoeg voelde om te spelen, ondanks de pijn. Joachim Löw weigerde me echter op te stellen. Iedereen die mij een beetje kent weet dat ik alles wil spelen. Of het nu bij Real Madrid is of de nationale ploeg. De wedstrijd in Turkije zou voor mij een bijzonder hoogtepunt zijn geweest, net zoals vorig jaar in Berlijn."
"Toen ik las dat de druk in Istanbul te groot voor mij zou zijn geweest, kon ik alleen maar schudden met mijn hoofd. Ik begrijp daar niets van", besloot Özil.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeÖzil spreekt de media tegen: 'Iedereen weet dat ik alles wil spelen'
Mesut Özil hoopte vrijdag in actie te komen tegen het land waar zijn roots liggen. Duitsland nam het toen op tegen Turkije, maar de spelmaker deed niet mee. Özil was wel fit genoeg, maar de bondscoach deed simpelweg geen beroep op hem. Diverse media dacht aan hele andere redenen.

