"Maar dat soort dingen beïnvloeden mij niet", stelt Özil. "Ik zonder me als een professional af in een dergelijke situatie. Ik denk zelfs dat de nodige Turken trots op me zijn, ze hebben een speler in de basis bij Real Madrid. Veel mensen respecteren dat en tonen ook begrip voor mijn keuze voor Duitsland."
Duitsland heeft zich al geplaatst voor het EK 2012 in Polen en Oekraïne. Turkije daarentegen is nog volop in de race voor de tweede plek. België is de grote concurrent in groep A.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeÖzil verwacht geen woede, maar juist trots bij Turkse fans
Mesut Özil staat voor een bijzonder duel. Met de nationale ploeg van Duitsland neemt hij het op tegen het land waar zijn roots liggen: Turkije. In de vorige ontmoeting weigerde Özil te juichen, maar dat de middenvelder van Real Madrid voor

