"Die vraag houd je altijd. Was Feyenoord zo slecht of waren wij zo goed? Maar daar doen we ADO te kort mee", begint Immers zijn verhaal. "Wij hebben als een blok geopereerd en lieten Feyenoord geen ruimte."
"Ik sta hier als een blij man", ging de spelverdeler verder. "Ik heb hier drie keer gespeeld, maar nog nooit gewonnen. Twee keer gelijk en één keer verloren. Na vandaag heb ik in alle grote stadions gewonnen."
"Aan de ene kant is het jammer dat het niet doorging, maar ik speel nu bij ADO en wij winnen gewoon met 0-3 van Feyenoord", aldus Immers over zijn afgeketste transfer.
"Ik speel het liefst bij de club die wint. Natuurlijk is Feyenoord een mooie club en dat zal het ook blijven. Een overgang in de toekomst sluit ik niet uit, maar dat is nu niet aan de orde. Bij ADO mogen we niet klagen. We hebben al veel lastige wedstrijden gehad, maar hebben toch al tien punten. Er zaten 1600 ADO-fans en die hebben De Kuip stil gekregen. Prachtig toch", besloot de aanvoerder.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeImmers: 'Wij hebben als een blok geopereerd en gaven Feyenoord geen ruimte'
ADO Den Haag won zondagmiddag op knappe wijze in De Kuip van Feyenoord. Het elftal van trainer Maurice Steyn versloeg de thuisploeg overtuigend met 0-3. Lex Immers die afgelopen zomer nog in de belangstelling stond van Feyenoord, was zeer blij met de zege.

