Voor eerstgenoemde betekende dat zijn eerste interlanddoelpunt. In Estadio Mangueirao kreeg Neymar in de dertiende minuut al een uitstekende kans om zijn ploeg op voorsprong te brengen, maar doelman Agustin Orion redde met zijn linkerhand. De Seleçao bleven de betere kansen krijgen en de voorsprong in de 53e minuut na een mooie solo en afronding met rechts was terecht.
Neymar, die nog altijd contract staat bij Santos, tekende in de 74e minuut voor de 2-0. De 19-jarige superster rondde een voorzet van de linkerkant van Diego Souza af, ondanks reddingsverzoeken van Orion en verdediger Emiliano Papa. De Braziliaanse doelman Jefferson moest daarna nog handelend optreden op een schot van verdediger Ivan Pillud.
Argentinië had alleen jonge spelers opgesteld, maar bij Brazilië kwam voormalig wereldtopper Ronaldinho in actie. Hij kreeg na afloop de Superclasico de las Americas, de trofee die na de confrontatie werd uitgerekend, in ontvangst nemen. Beide landen spraken immers af om alleen spelers uit de eigen competitie op te stellen.
Brazilië: Jefferson; Danilo, Dedé, Réver, Cortês (Kleber); Ralf, Rômulo, Lucas (Diego Souza); Neymar, Borges (Fred) en Ronaldinho Gaúcho.
Argentinië: Orión; Cellay, Desábato, Sebá Dominguez; Pillud (Mouche), Fernández, Guiñazu, Canteros (Bolatti) en Papa; Montillo en Viatri.

