El Submarino Amarillo, de laatste seizoenen telkens goed voor een klassering in de subtop, zag voor rust Thiago en Cesc Fàbregas scoren namens FC Barcelona. Na de hervatting wist het sterrenensamble van Josep 'Pep' Guardiola eenvoudig uit te lopen. De van Udinese afkomstige Alexis Sánchez sierde zijn thuisdebuut op met de 3-0. Vervolgens was het de beurt aan Lionel Messi om ook zijn duit in het zakje te doen.
Op dat moment waren er pas acht minuten verstreken in de tweede helft en had FC Barcelona nog voldoende tijd om de fraaie score van rivaal Real Madrid, 0-6 tegen Real Zaragoza, te evenaren of wellicht zelfs te verbeteren. Dit lukte uiteindelijk niet, want allen Messi wist één van de vele kansen nog te benutten.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeBarcelona geeft nieuwe voetbalshow weg tegen Villarreal
FC Barcelona is het seizoen in de Primara Division begonnen met een klinkende zege. In het eigen Camp Nou was Villarreal de eerste tegenstander die als figurant voor de voetbalmachine dienst deed. Een score van 5-0 maakte het grote krachtsverschil zeer duidelijk.

