Vrijdag heette de beslissende dag te worden, maar volgens zaakwaarnemer Pepponi Tirri zijn er twee dagen aan de deadline toegevoegd. "We zijn niet meer in onderhandeling over de hoogte van de transfersom die moet worden betaald. Ze weten wat Internazionale wil ontvangen. We verwachten maandag een verhoogd bod van Anzhi", aldus de belangenbehartiger tegenover Sky Italia. Tijdens de onderhandelingen hebben de Nerrazzuri verduidelijkt dat ze geen water bij de wijn zullen doen wat betreft de hoogte van het gevraagde bedrag van 29 miljoen euro.
Tot op heden bedroeg het hoogste bod van Anzhi op de Kameroenese oud-aanvaller van Real Madrid, Espanyol, Real Mallorca en FC Barcelona 'slechts' 24 miljoen euro. Het wachten is op maandag. Zal de Russische club inderdaad aan de gevraagde afkoopsom van 29 miljoen euro willen voldoen, of zijn het loze woorden die de zaakwaarnemer van Eto'o heeft gesproken?
Wel is zeker dat de toekomst van Eto'o gevolgen heeft voor de toekomst van Wesley Sneijder. De 27-jarige middenvelder mag Internazionale enkel verlaten als de club Eto'o weet te behouden. De ploeg van trainer Gian Piero Gasperini wil namelijk slechts één van de twee vedettes verkopen.

