Volgens Voetbal International heeft de Hagenaar ook die club afgewezen. Vandaar dat AZ zich nu richt op Roy Beerens van sc Heerenveen.
De reden dat Verhoek niet inging op de interesse uit Alkmaar, kan wel eens te maken hebben met de belangstelling van Glasgow Rangers.
De Schotse topclub gaat een bod uitbrengen op Verhoek. De Rangers heeft in eigen land bevestigd dat de Nederlander boven aan de lijst van gewenste versterkingen staat. Dit meldt De Telegraaf.
De club van manager Ally McCoist heeft de 24-jarige Nederlander al een paar maanden op het oog, maar moest moeite doen om geld vrij te maken.
Verhoek mag ná de voorrondes van de Europa League, waar ADO in speelt, trouwens gewoon in Europees verband uitkomen voor een andere club. Die regels zijn twee jaar geleden versoepeld door de UEFA.

