In de eerste helft was ADO de betere van de twee, maar gescoord werd er niet. Na de theepauze kwam de thuisploeg onverdiend op voorsprong door een benutte strafschop van Goran Jerkovic.
De club uit Den Haag liet het er niet bij zitten en Lex Immers maakte de verdiende gelijkmaker op aangeven van Wesley Verhoek. Lang kon de subtopper niet genieten van het doelpunt, want even later maakte de Nederlander Regillio Seedorf op schitterende wijze de 2-1 voor Tauras.
Door een strafschop van Immers kwamen Hagenaren weer op een gelijke stand. In de laatste minuten kwamen ADO zelfs op voorsprong door een ongelukkig eigen doelpunt van Kazimieras Gnedojus. De groengelen gaven de voorsprong niet meer weg waardoor er met 2-3 gewonnen werd.
Volgende week speelt de ploeg van trainer Maurice Steyn nog de return in Den Haag.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeADO wint Europese wedstrijd nipt van Tauras
ADO Den Haag is haar terugkeer op de Europese velden begonnen met een overwinning. In Litouwen werd met 2-3 gewonnen van FK Tauras. Twee doelpunten van Lex Immers en een eigen doelpunt bleken genoeg voor de volle buit.

