Palermo-president Maurizio Zamparini heeft al contact gehad met de zaakwaarnemer van zijn topspeler. "Ik sprak met de agent van Pastore, en die zei dat er 6 à 7 clubs geïnterreseerd zijn in hem. Hij is bestemd voor een geweldig team en zit al met zijn hoofd in Spanje of Engeland."
Naast Manchester City zouden ook Chelsea, Real Madrid, FC Barcelona en AC Milan interesse hebben in het goudhaantje. Zamparini blijft echter vasthouden aan de hoge vraagprijs van vijftig miljoen euro. "Alleen spelers als Lionel Messi, Cristiano Ronaldo en Andrés Iniesta zijn nog met hem te vergelijken."
Laatste nieuws
Resultaten
x
Overige'Manchester City wil Pastore overnemen van Palermo'
Javier Pastore is op dit moment een van de meest begeerde spelers in de Europa. Aan het lijstje geïnteresseerde clubs kan nu ook Manchester City worden toegevoegd. De Engelse topclub heeft miljoenen over voor de aanvallende middenvelder van het Italiaanse Palermo, zo meldt The Sun.

