Laatste nieuws
14.35Boskamp hekelt Feyenoord: 'Mijn ouders gingen 4 uur de deur uit, rot lekker op!'
14.35Telstar wijst naar Manschot: 'Hadden hem de hele wedstrijd niet mee'
14.33Arbeloa vergelijkt Huijsen met Vinícius en geeft update over Mbappé
14.15'Als AZ blind met NEC meegaat, gaan ze er lelijk af'
14.15Schaakspel in finale: zo zou AZ zich tegen NEC kunnen wapenen
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.51Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
12.46Ajax stelt vier oud-spelers aan na traineeships
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
12.35Zien: geblesseerd uitgevallen Ziyech scoort met geweldige afstandsknal voor Wydad
12.35Brighton-manager en Arteta sneren over en weer: 'Geen schijn van kans'
12.30Rondje Eurojackpot KNVB Beker: uitgebreid napraten over AZ-Telstar
12.25Samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.21PSV eert Koeman met plek op Walk of Fame
12.15De samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.15Trotse Correia dankt Telstar-fans: 'Er gebeuren dingen in Velsen...'
12.10Na Iran ook Irak in de problemen: mogelijke WK-deelname onzeker
12.00Koeman wordt geëerd bij Nederlandse topclub met eigen tegel in Walk of Fame
12.00Team Regeer: hoe vijf specialisten de nummer 6 van Ajax helpen
12.00'Bij Feyenoord merkte ik dat de voetbalwereld hard kan zijn'
11.55Ten Hag lovend over één man uit Ajax-periode: 'Dat zag je vanaf dag één...'
11.55Chelsea lijkt strijd der nieuwe spitsen te winnen
11.40Spaan kijkt met bewondering naar Ajax-huurling: 'Liet ze trillen van onzekerheid'
11.36Waarom de vijf Liverpool-nederlagen in blessuretijd Slot niet direct zorgen baren
Resultaten x
Overige

Rosenberg terug naar Bremen - Luis García in dug-out Getafe - Ozyakup verlengt bij Arsenal - Bel Bosque succesvolste bondscoach Spanje

Er komt weer veel buitenlands nieuws binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal de belangrijkste wetenswaardigheden in een round-up en vult die gedurende de dag aan.

08-06-2011 14:38 door Redactie ELF Voetbal

BREMEN - Markus Rosenberg is komend seizoen weer actief bij Werder Bremen. De Zweedse aanvaller werd afgelopen seizoen verhuurd aan het Spaanse Racing Santander, waarvoor hij negen keer scoorde. De oud-Ajacied krijgt nu weer een kans in de Bundesliga.

GETAFE - Getafe heeft Luis García Plaza gepresenteerd als nieuwe trainer. De 38-jarige Spanjaard volgt zijn landgenoot Míchel op. Getafe ontkwam afgelopen seizoen ternauwernood aan degradatie. Míchel kon met de handhaving zijn vege lijf niet redden. Luis García was de laatste drie jaar werkzaam bij Levante.

LONDEN - Het Nederlandse talent Oguzhan Ozyakup heeft zijn contract bij Arsenal verlengd tot medio 2013. De achttienjarige middenvelder kwam twee jaar geleden over van AZ. Arsenal legde tevens het Engelse talent Carl Jenkinson vast. De verdediger komt over van Charlotn Athletic.

MARACAIBO - De 3-0 zege van wereldkampioen Spanje op Venezuela betekent een recordaantal overwinningen voor bondscoach Vincent del Bosque. Van de 44 interlands dat hij op de bank zat, won Spanje er liefst 39. Daarmee doet hij het beter dan zijn voorganger Luis Aragones. Roberto Rosales, verdediger van FC Twente en het nationale elftal van Venezuela kon met zijn landgenoten de zegereeks van Spanje niet onderbreken. David Villa, Pedro en Xabi Alonso scoorden.

WATFORD - Danny Graham moet er volgend seizoen voor zorgen dat Swansea City op het hoogste niveau blijft. De club uit Wales betaalt 3,5 miljoen pond aan Watford voor de aanvaller, een clubrecord voor de ploeg die dit seizoen in de Premier League uitkomt. Het afgelopen seizoen maakte de 25-jarige Graham namens Watford 24 doelpunten.

MARSEILLE - Olympique Marseille heeft zich versterkt met de middenvelder Morgan Amalfitano. Volgens de officiële website van de club zal Amalfitano donderdag een contract ondertekenen. De spelmaker komt over van FC Lorient, waar hij het afgelopen seizoen indruk maakte. Het contract van Amalfitano liep af bij Lorient, waardoor OM geen transfersom hoeft over te maken.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.