Laatste nieuws
14.35Boskamp hekelt Feyenoord: 'Mijn ouders gingen 4 uur de deur uit, rot lekker op!'
14.35Telstar wijst naar Manschot: 'Hadden hem de hele wedstrijd niet mee'
14.33Arbeloa vergelijkt Huijsen met Vinícius en geeft update over Mbappé
14.15'Als AZ blind met NEC meegaat, gaan ze er lelijk af'
14.15Schaakspel in finale: zo zou AZ zich tegen NEC kunnen wapenen
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.51Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
12.46Ajax stelt vier oud-spelers aan na traineeships
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
12.35Zien: geblesseerd uitgevallen Ziyech scoort met geweldige afstandsknal voor Wydad
12.35Brighton-manager en Arteta sneren over en weer: 'Geen schijn van kans'
12.30Rondje Eurojackpot KNVB Beker: uitgebreid napraten over AZ-Telstar
12.25Samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.21PSV eert Koeman met plek op Walk of Fame
12.15De samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.15Trotse Correia dankt Telstar-fans: 'Er gebeuren dingen in Velsen...'
12.10Na Iran ook Irak in de problemen: mogelijke WK-deelname onzeker
12.00Koeman wordt geëerd bij Nederlandse topclub met eigen tegel in Walk of Fame
12.00Team Regeer: hoe vijf specialisten de nummer 6 van Ajax helpen
12.00'Bij Feyenoord merkte ik dat de voetbalwereld hard kan zijn'
11.55Ten Hag lovend over één man uit Ajax-periode: 'Dat zag je vanaf dag één...'
11.55Chelsea lijkt strijd der nieuwe spitsen te winnen
11.40Spaan kijkt met bewondering naar Ajax-huurling: 'Liet ze trillen van onzekerheid'
11.36Waarom de vijf Liverpool-nederlagen in blessuretijd Slot niet direct zorgen baren
Resultaten x
Overige

Gallas langer bij de Spurs - Schalke nog zonder Huntelaar - FC Barcelona verlengt met Pinto - AS Roma in Amerikaanse handen - Koster haalt Dirar terug

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

28-03-2011 21:06 door Redactie ELF Voetbal

LONDEN - William Gallas heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee seizoenen verlengd. De Fransman ligt nu tot medio 2013 vast bij de Londense club. Gallas kwam afgelopen zomer over van stadsgenoot en rivaal Arsenal.

GELSENKIRCHEN - Klaas Jan Huntelaar kan vrijdag nog niet in actie komen in de competitiewedstrijd tegen St. Pauli. De spits van Schalke 04 heeft nog teveel last van zijn knie. De international traint wel mee met de groep mee, maar wordt ook individueel geholpen. 

BARCELONA - FC Barcelona heeft het contract met José Manuel Pinto met een jaar verlengd. De reservedoelman staat nu tot medio 2013 onder contract bij de Spaanse kampioen. 

ROME - AS Roma moet een topclub in de wereld worden. Dat doel heeft de Amerikaanse miljonair Thomas DiBenededetto, die woensdag de club gaat kopen. "De doelstelling is om AS Roma een van de topteams in de wereld te maken. Onze interesse gaat uit naar het maken van een team", zegt hij in de Gazzetta dello Sport

BRUGGE - Nabil Dirar is terug in de selectie van Club Brugge. Adrie Koster zette de aanvaller twee weken geleden uit de selectie omdat hij zich misdroeg tijdens het duel met KV Kortrijk. Zo daagde hij de eigen uitdaging uit en had hij ruzie met een ploeggenoot. Dirar trainde mee met de beloften, maar vanaf vandaag is de Marokkaan weer welkom in de A-selectie.

BERLIJN - Bij Manchester City zullen ze niet al te blij zijn met het interlandvoetbal van afgelopen weekeinde. De Citizens zien Jerome Boateng gebelesseerd terugkeren uit Duitsland. De verdediger liep tegen Kazachstan (4-0) een knieblessure op. Bij terugkeer in Engeland gaat hij meteen onder het mes. 

BRUSSEL - België moet de 0-2 uitoverwinning op Oostenrijk tegen Azerbeidzjan een goed vervolg geven zonder Romelu Lukaku. De 17-jarige spits kampt met een scheurtje in de spieren rond het heupgebied. Bondscoach George Leekens wil geen risico met de spits nemen. De blessure is een domper voor de Rode Duivels die ook spits Marvin Ogunjimi al weg zagen vallen met een knieblessure.

KAUNAS - Het is nog maar de vraag of de EK-kwalificatiewedstrijd tussen Litouwen en Spanje doorgaat morgen. De staat van het veld in Kaunas is belabberd. Later vandaag neemt de UEFA een beslissing. De Spaanse bondscoach Vicente Del Bosque wil dat het duel afgelast wordt. "Op dit terrein kan je geen voetbal spelen."

SEVILLA- Tottenham Hotspur kan haar interesse in Alvaro Negredo laten varen. De spits van Sevilla verkiest een langer verblijf bij zijn huidige club, waar -ie momenteel clubtopscorer is met elf treffers. Negredo kwam in 2009 over van Real Madrid voor het clubrecordbedrag van 15 miljoen euro.

MADRID - Atlético Madrid neemt na dit seizoen afscheid van Tiago Mendes. De Juventus-huurling voldoet niet aan de verwachtingen en keert volgend jaar terug in Turijn. Bij de Oude Dame staat Tiago nog een seizoen onder contract.

LILLE - Eden Hazard mag weer een topclub toevoegen aan het rijtje bewonderaars. De 20-jarige Belgisch international staat nu ook op de verlanglijst van Internazionale. Eerder maakten ook Real Madrid, Bayern München, Arsenal en Liverpool hun interesse al bekend. Zijn club Lille verlengde onlangs het contract met de middenvelder. Voor een bedrag van achttien miljoen euro mag hij de Franse club verlaten.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.