Laatste nieuws
09.50'Salah en Slot clashen opnieuw hard bij Liverpool: snelle wintertransfer lonkt'
09.50Sven Mislintat aan de slag bij Fortuna Düsseldorf
09.45Hiddink ziet grote problemen bij Ajax: 'Het fundament is helemaal weggevaagd'
09.35Maduro ziet ook 'Grim-effect' bij Ajax: 'Het is wel een beetje zo'
09.1057-voudig Duits international mag transfervrij weg: 'Geen makkelijke jongen'
09.05De Boer geniet van Feyenoord-parel: 'Vind ik eigenlijk een Ajax-voetballer'
09.00Spelersbattle tussen Ajax en Feyenoord: 'De verschillen zijn wel een stuk kleiner'
08.55'Boca Juniors verrast met interesse in Gimenez: club wil oud-Feyenoorder huren'
08.38Ajax-aanwinst ontpopt zich tot publiekslieveling: 'Zij zijn de reden dat ik kwam'
08.25'Dominant' Feyenoord getipt voor Klassieker winst: 'Dan ga je de wedstrijd winnen'
08.20Jessey Sneijder volgt vader Wesley op met profdebuut: 'Heeft een appje gestuurd'
08.16Ajax-uitblinker Godts kijkt uit naar Klassieker: 'Grote wedstrijden leukste om te spelen'
08.10Trouw onthult: 'F-Side blijkt wirwar van rivaliserende en extreme facties'
08.05De Boer vol lof over Grim: 'Dat vergeet Ajax, stoten ons steeds aan zelfde steen'
07.34'Als de verdedigers van Feyenoord zo spelen gaat bij Dolberg de ketchupfles open'
07.25Van der Gijp keihard voor Feyenoorder: 'Boskamp zei het al: kan er geen klote van'
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
Resultaten x
Overige

Lindegaard onder het mes - Wél einde seizoen voor Djourou

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

15-03-2011 21:42 door Redactie ELF Voetbal

MANCHESTER - Anders Lindegaard kan de komende vijf weken niet als stand-in van doelman Edwin van der Sar fungeren. De 26-jarige Deen wordt binnenkort geopereerd aan zijn knie en bevindt zich daardoor voorlopig in de lappenmand van Manchester United.

LONDEN - Opluchting in het kamp van Arsenal. Johan Djourou liep zaterdag tijdens het duel met Manchester United (2-0 nederlaag) een schouderblessure op en verwacht werd dat de Zwitserse verdediger dit seizoen niet meer in actie zou komen. De BBC meldt dinsdag echter dat Djourou slechts vier weken nodig heeft om volledig te revalideren van het kwetsuur.
UPDATE: Arsenal heeft met verbazing gereageerd op de berichtgeving van diverse media omtrent de blessure van Johan Djourou. Volgens The Gunners bevindt de Zwitser zich wel degelijk tot aan het einde van het seizoen in de lappenmand van de club.

DORTMUND - Leonardo Dede heeft van het bestuur van Borussia Dortmund te horen gekregen dat hij de club na dit seizoen mag verlaten. De 32-jarige verdediger ziet zijn contract niet verlengd worden en daarmee komt er een einde aan een lang dienstverband bij BVB. De mandekker, die dit seizoen zijn basisplaats verloor aan Marcel Schmelzer, kwam in 1998 over van Atletico Mineiro.

LYON - Michel Bastos heeft knieklachten overgehouden aan het duel met Sochaux en zal onder het mes moeten gaan om van die klachten af te komen. De oud-Feyenoorder reist nog voor het weekend af naar zijn geboorteland Brazilië om daar de medische ingreep te laten plaatsvinden. Lyon verwacht de middenvelder komend seizoen pas terug, maar hoopt hem tijdens de laatste wedstrijden van de huidige voetbaljaargang weer te kunnen begroeten.

LONDEN - Ondanks een verlies van twintig miljoen euro blijft eigenaar Mohammed Al-Fayed Fulham trouw. "Het is van belang dat ik de komende jaren betrokken blijft bij de club. Het is mijn doel om Fulham op termijn op eigen benen te laten staan", aldus de miljardair. Fulham kwalificeerde zich vorig jaar voor de finale van de Europa League, wat de club een slordige vijftien miljoen euro opleverde. Desondanks leden The Cottagers verlies.

ISTANBUL - Besiktas heeft assistent Tayfur Havutçu aangesteld als interim-opvolger van Bernd Schuster (foto). Laatstgenoemde hield het vanmiddag na een dienstverband van minder dan tien maanden voor gezien bij De Zwarte Adelaars. Havutçu kwam tussen 1997 en 2006 als speler uit voor de huidige nummer zeven van de Turkse competitie.

MAINZ - Mocht de medische keuring geen obstakel vormen, dan ondertekent Deniz Yilmaz woensdag per ingang van komend seizoen een driejarig contract bij Mainz. De 23-jarige aanvaller speelt momenteel zijn wedstrijden voor de reserves van Bayern München. De Duitse Turk mag de Beierse club komende zomer transfervrij verlaten.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.