Hoewel het scorebord na negentig minuten 1-1 aangaf, bolde het net van Sevilla-doel zondagavond toch twee keer. Lionel Messi krulde na acht minuten een vrije trap binnen, maar scheidsrechter Miguel Angel Perez Lasa keurde de goal af omdat Sergio Busquets een overtreding zou hebben gemaakt. Onterecht, want Busquets was juist het slachtoffer van een overtreding van Alexis.
De afgekeurde goal bleek het begin van een boeiende partij tussen twee gelijkwaardige ploegen. Barcelona kreeg de beste kansen en kwam ook op voorsprong. Andres Iniesta zette Dani Alves en de rechtsback legde af op Bojan, die de 1-0 van dichtbij kon binnentikken. Diezelfde Alves maakte even daarvoor nog een overtreding in zijn eigen strafschopgebied, maar een strafschop bleef uit.
Sevilla gebruikte de rust om zich te herpakken en kwam in de 49ste langszij bij Barcelona. Negredo leek een solo te ver door te voeren. De aanvaller leek zich vast te lopen bij de achterlijn, maar produceerde alsnog een voorzet, die door Jesus Navas werd binnengekopt: 1-1.
In de slotfase had Barcelona het geluk niet aan haar zijde. Messi kon een voorzet net niet binnenglijden, Xavi raakte van 25 meter de lat en Iniesta zag zijn inzet op de lijn worden gered.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeBarca verliest twee punten in voetbalgevecht met Sevilla
Barcelona heeft in een mooi voetbalgevecht twee punten verloren op bezoek bij Sevilla. Het bleef bij 1-1 en daardoor is het gat tussen de Catalanen en Real Madrid gekrompen tot vijf punten.

