Laatste nieuws
16.50Van der Vaart krijgt veel kritiek na weigering om bij Ajax te werken
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.45Bosz klaar voor Atlético-speler: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.09Ajax toont interesse in transfervrije Tomiyasu
14.08PSV won thuis zes keer van een Spaanse club
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
Resultaten x
Overige

Zwolle en Cambuur ruilen verdedigers - Feyenoord wil Van Gastel behouden

Ook vandaag blijft het nieuws binnenstromen op de redactie. Om dit overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal het in overzichtelijke round-ups. Hieronder het binnenlandse nieuws van woensdag 26 januari.

26-01-2011 18:30 door Redactie ELF Voetbal

ZWOLLE - De verdedigers Rudy Jansen en Dennis van der Wal zijn per direct van club gewisseld. Jansen vertrekt naar FC Zwolle, terwijl Van der Wal overstapt naar SC Cambuur. Dat meldt althans Ard de Graaf, commercieel manager van FC Zwolle via Twitter. De Graaf laat eveneens weten dat Martin Guarino op proef is bij Monza, de club van Clarence Seedorf.

ROTTERDAM - Feyenoord wil Jean-Paul van Gastel langer aan de jeugdopleiding verbinden. De Rotterdammers hebben de 38-jarige jeugdtrainer, in het verleden speler van de club, een nieuw contract aangeboden. Van Gastel, die als jeugdcoach al twee landstitels binnenhaalde, gaat binnenkort om tafel met algemeen directeur Eric Gudde.

AMSTERDAM
- Tonny Bruins Slot wordt per direct scout voor Ajax. De Amsterdammer gaat op parttime basis aan de slag en zal de tegenstanders van het eerste elftal analyseren. Bruins Slot was eerder werkzaam onder Johan Cruijff en Ronald Koeman en wordt geroemd om zijn tactisch inzicht. Bij Almere City FC, waarmee Ajax een samenwerkingsverband heeft, is Bruins Slot lid van de Raad van Commissarisen.

ROTTERDAM - Mario Been beschikt weer over Diego Biseswar voor het uitduel met FC Twente komend weekend. De aanvaller van Feyenoord deed vanmorgen met de groepstraining mee en is wedstrijdfit. Het is zeer de vraag of Been de aanvaller in de selectie opneemt; de oefenmeester stuurde hem weg van het trainingskamp in Oman vanwege een eerder opgelopen knieblessure. Tegen de regels in speelde de aanvaller een zaalvoetbaltoernooi en raakte geblesseerd.

EMMEN - Henk Kesler heeft een nieuwe baan. De vorig jaar vertrokken directeur betaald voetbal gaat aan de slag bij een dierentuin in Emmen. Kesler wordt programmadirecteur en zal verantwoordelijk zijn voor de op handen zijnde verhuizing van het dierenpark.

WAALWIJK - RKC Waalwijk start in samenwerking met T&S Group en Olympia Uitzendbureau een uitzendbureau: RKC Werkt. Dit bureau zal als op zichzelf staand orgaan gaan opereren vanuit het Mandemakers Stadion. Net als ieder ander uitzendbureau is hierbij het doel een match te maken tussen werkzoekenden en het bedrijfsleven.

DEVENTER - Resit Schuurman maakt per direct de overstap van Heracles Almelo naar Go Ahead Eagles. De 31-jarige verdediger zou eigenlijk pas in de zomer getransfereerd worden, maar beide partijen zijn akkoord gegaan met een vervroegde overgang. Schuurman kan mogelijk vrijdag zijn debuut maken wanneer Go Ahead Eagles aantreedt tegen Almere City FC.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.