Na afloop was Van Nistelrooij ook niet bijster spraakzaam. Volgens de Hamburger Morgenpost was 'Van the man' na afloop van het duel zelfs helemaal niet bereikbaar voor commentaar. De aanvaller lijkt zichzelf een spreekverbod opgelegd te hebben.
In Hamburg willen ze nog niets weten van een vertrek van de spits. Hoewel Spaanse media melden dat Real Madrid een bod van twee miljoen euro heeft gedaan om Van Nistelrooij terug te halen, gaat HSV ervan uit dat de Nederlander zich gewoon aan zijn contract houdt.
UPDATE: Ruud van Nistelrooij kan een transfer naar Real Madrid op zijn buik schrijven. HSV heeft zondagavond een verklaring naar buiten gebracht, waarin het duidelijk maakt de Nederlander niet te laten gaan.
"Real Madrid heeft ons een bod gedaan van twee miljoen euro plus een vriendschappelijke wedstrijd ter gelegenheid van de 125ste verjaardag van de club", zegt HSV-voorzitter Bernd Hoffmann. Deze deal zou de Duitsers in totaal zo'n vier miljoen euro kunnen opleveren, maar het aanbod is van tafel geveegd.
Hoffmann: "We hebben deze aanbieding zondagmiddag definitief afgewezen. We willen er alles aan doen om het seizoen te eindigen op een plek die goed is voor Europees voetbal en daarom is het ondenkbaar om Van Nistelrooij op dit moment te laten gaan."

