Laatste nieuws
14.30Telstar wijst naar Manschot: 'Hadden hem de hele wedstrijd niet mee'
14.20Boskamp vol ongeloof: 'Die ploegen spelen beter positiespel dan Feyenoord'
14.15'Als AZ blind met NEC meegaat, gaan ze er lelijk af'
14.15Schaakspel in finale: zo zou AZ zich tegen NEC kunnen wapenen
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.51Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
12.46Ajax stelt vier oud-spelers aan na traineeships
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
12.35Zien: geblesseerd uitgevallen Ziyech scoort met geweldige afstandsknal voor Wydad
12.35Brighton-manager en Arteta sneren over en weer: 'Geen schijn van kans'
12.30Rondje Eurojackpot KNVB Beker: uitgebreid napraten over AZ-Telstar
12.25Samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.21PSV eert Koeman met plek op Walk of Fame
12.15De samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.15Trotse Correia dankt Telstar-fans: 'Er gebeuren dingen in Velsen...'
12.10Na Iran ook Irak in de problemen: mogelijke WK-deelname onzeker
12.00Koeman wordt geëerd bij Nederlandse topclub met eigen tegel in Walk of Fame
12.00Team Regeer: hoe vijf specialisten de nummer 6 van Ajax helpen
12.00'Bij Feyenoord merkte ik dat de voetbalwereld hard kan zijn'
11.55Ten Hag lovend over één man uit Ajax-periode: 'Dat zag je vanaf dag één...'
11.55Chelsea lijkt strijd der nieuwe spitsen te winnen
11.40Spaan kijkt met bewondering naar Ajax-huurling: 'Liet ze trillen van onzekerheid'
11.36Waarom de vijf Liverpool-nederlagen in blessuretijd Slot niet direct zorgen baren
11.30Viervoudig Oranje-international zit vast in het Midden-Oosten: 'Schandalig'
Resultaten x
Overige

AZ-carrousel draait; Botteghin wil niet, Romero staat open voor Galatasaray

De transfercarrousel bij AZ draait langzaam warm. Nadat zaakwaarnemer Eduardo Hernandez vorige week verklaarde dat Bayern München door trainer Louis van Gaal op het spoor van Hector Moreno is gezet, he

14-01-2011 10:18 door Redactie ELF Voetbal

De 23-jarige Argentijn moet de opvolger worden van Ufuk Ceylan. Die kwam in 2009 over van Manisaspor maar voldoet niet aan de verwachtingen. Zorgen over de populariteit bij fans hoeft Romero zich niet te maken bij een transfer. Een enquête onder fans leverde hem onder 120.000 bevraagden 48 procent van de stemmen op. Manuel Almunia van Arsenal volgt met 46 procent.

Afgelopen zomer probeerde AZ Romero nog te slijten aan Genoa. De sluitpost drukt namelijk zwaar op de begroting van de Alkmaarders, die graag een afkoopsom zien voor zijn tot 2013 lopende contract.

Waar AZ met Joey Didulica een waardig opvolger in huis heeft voor Romero, orienteert technisch directeur Earnest Stewart zich wil op de markt naar een vervanger voor Moreno. Volgens De Telegraaf heeft de Amerikaan zijn oog laten vallen op Eric Botteghin van FC Zwolle. De Braziliaan aast al jaren op een transfer naar de Eredivisie en staat bij de koploper van de Jupiler League nog tot het eind van het seizoen onder contract.

UPDATE (1): Eric Botteghin staat niet open voor een vertrek bij FC Zwolle deze winterstop. De verdediger verklaart dat tegenover RTV Oost. "Ik heb hier een contract en ik blijf voor Zwolle spelen."

Botteghin, wiens contract bij FC Zwolle deze zomer afloopt, staat in de belangstelling van AZ, maar weet daar zelf weinig van: "Ik heb de geruchten wel gehoord, maar ik focus me volledig op Zwolle. Mijn zaakwaarnemer is wel bezig met mijn toekomst, maar ik praat er met hem niet veel over omdat ik me nu echt op Zwolle wil richten."

Volgens trainer Art Langeler heeft FC Zwolle al een eventuele vervanger op het oog. "De lijnen zijn uitgezet en als het aan de orde is proberen we een vervanger aan te trekken en intern kunnen we ook wel wat oplossen, maar vooropgesteld: het liefst houden we de hele groep bij elkaar."

UPDATE (2): Sergio Romero heeft zich in het Noordhollands Dagblad uitgesproken over de belangstelling die hij geniet van de Turkse topclub Galatasaray. De Argentijnse doelman laat weten open te staan voor een transfer naar Turkije.

"Of ik naar Turkije wil? Dat hangt ervan af om welke club het gaat. Als het een topclub is, zou ik het wel overwegen", aldus Romero, die tevens aangeeft dat hij nog niet benaderd is. De voorkeur van Romero gaat echter wel uit naar de Italiaanse Serie A en de Spaanse La Liga.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.