Laatste nieuws
03.10Jaros verklaart 'mindere' wedstrijd in Sittard: 'Derbystar-bal gedraagt zich heel anders'
00.55Hancko deelt bijzonder ritueel: 'Daarom draag ik het Feyenoord-logo'
00.45Salah-Eddine dolt en verbetert Bosz over Afrika Cup: 'Op m'n verjaardag...'
00.39Bij Twente overheerst trots na nipt verlies tegen Arsenal: 'Hoop dat we mooi afsluiten'
00.32Hancko niet verrast door PSV: 'Dat weet ik nog uit mijn tijd in Nederland'
00.30Fraaie reeks PSV komt ten einde met thuisnederlaag tegen Atlético Madrid
00.24Teleurstelling overheerst bij PSV: 'Maar helaas hebben we nu geen punten...'
00.19Jansen velt PSV-oordeel: 'Bij hem eerst een 10, maar net zo makkelijk een 2'
00.15Spaanse pers noemt PSV 'een Formule 1-team': 'Hij was de nachtmerrie van Atlético'
00.05Oud-Feyenoorder blijft verbonden met club: 'Altijd goed om het logo te zien'
00.05Mauro Júnior neemt PSV-ploeggenoot in bescherming: 'Het is een jonge jongen'
00.02PSV'ers voelden dat er een resultaat in zat tegen Atlético, Bosz vindt nederlaag terecht
00.02Toptalent krijgt harde klap van eigen coach: 'Anderen zijn gewoon beter'

Gisteren

23.56PSV-sterkhouder loopt tegen schorsing aan: 'Heel jammer, ik baal ervan'
23.48Bosz reageert op kritiek: 'Dat is onzin, dan zouden we niet staan waar we staan'
23.35Zes PSV-conclusies: unieke Champions League-kans vervlogen, harde les Driouech
23.31Schouten baalt van specifieke tegentreffer van PSV: 'Normaal onze kracht...'
23.28Opluchting bij Slots Liverpool na fortuinlijke zege in Milaan, Atalanta klopt Chelsea
23.25Keiharde conclusie na nederlaag PSV: 'Onnodig en teleurstellend'
23.25PSV op rapport: één onvoldoende en één lichtpuntje na onnodige zeperd tegen Atléti
23.23PSV-aanvaller openhartig in interview: 'Dat was wel een klap voor mij'
23.10'Of we verrast waren dat zij de trainer hebben ontslagen? Ja, uiteraard'
23.05Barcelona keert winnend terug in Camp Nou, Simons scoort voor Tottenham
23.02Slot krijgt iets meer lucht: Liverpool pakt broodnodige zege tegen Inter
23.00LIVE: PSV gaat na spannende slotfase met 2-3 onderuit tegen Atlético (gesloten)
22.55FC Twente-vrouwen uitgeschakeld in Champions League na nipte nederlaag bij Arsenal
22.52Droomstart van PSV niets waard: Eindhovenaren onderuit tegen Atlético Madrid
22.45Arsenal moet 'man van 116 miljoen' én twee anderen missen, spits wél terug in CL
22.30Analisten lovend over één PSV'er tegen Atlético Madrid: 'Dat was wel even smullen'
22.22Mulder kritisch op PSV: 'Schiet jezelf gigantisch in voet door dit slappe gedoe'
22.18FIFA-baas Infantino beschuldigd van machtsmisbruik: 'Tegen belangen van de sport'
22.03Liverpool-fans laten duidelijk hun mening horen over Slot in Champions League-duel
21.50Fikse domper: PSV moet sterkhouder missen tegen Newcastle United
21.35PSV-fans worden gek van één speler: 'Dé intelligentste voetballer van Nederland!'
21.15Sem Steijn gelinkt aan opvallende Eredivisie-transfer: 'Misschien Steijn huren?'
Resultaten x
Overige

(2) Milito wil en mag weg - Cruz praat met Lazio - Bank hindert transfer AS Roma

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in het buitenland. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht.

04-01-2011 23:30 door Redactie ELF Voetbal

BARCELONA - Gabriel Milito wil vertrekken bij FC Barcelona en de club heeft hem daarvoor toestemming gegeven. De dertigjarige verdediger staat sinds 2007 onder contract bij de Catalanen. De Argentijn begon dit seizoen pas twee keer in de basis en hoopt elders meer minuten te kunnen maken.

ROME - Roque Santa Cruz (29) voert gesprekken met Lazio Roma. De aanvaller van Manchester City zag in augustus 2010 een transfer naar de club uit Rome in het water vallen, maar beide partijen gaan er vanuit dat de deal nu wel wordt afgerond. Ook Fulham heeft belangstelling, maar Cruz geeft de voorkeur aan Lazio.

ROME - Het noodlijdende AS Roma kan door de bank UdiCredit een streep zetten door de naam van Valon Behrami (West Ham United). De bank heeft Roma sinds een aantal maanden in handen en is op zoek naar een nieuwe eigenaar voor de club. UniCredit heeft AS Roma laten weten dat er eerst spelers moeten worden verkocht voordat er aankopen kunnen worden gedaan. David Pizarro en Aleandro Rosi zinspelen op een vertrek.

BRESCIA - Brescia heeft Davide Lanzafame tot aan het einde van het seizoen gehuurd van Juventus. De 23-jarige aanvaller moest zich in Turijn schikken in een reserverol, maar bij Brescia krijgt hij naar alle waarschijnlijkheid wel speelminuten. Lanzafame is voor de helft eigendom van Palermo.

ISTANBUL - Colin Kazim-Richards heeft de overstap gemaakt van Fenerbahçe naar aartsrivaal Galatasaray. Laatstgenoemde club legde hem dinsdag voor 3,5 seizoen vast. Eerder op de dag had Fenerbahçe het contract van de 24-jarige flankspeler ontbonden.

BOLTON - Carlos Vela mag deze maand op zoek naar een nieuwe werkgever, meldt l'Equipe. Arsène Wenger wil het talent van Arsenal echter niet verkopen. Volgens de Franse oefenmeester heeft Bolton Wanderers zich gemeld om een tijdelijke overname van de Mexicaan te bespreken.

UPTON PARK - Steven Sidwell heeft de medische keuring bij West Ham United doorstaan, maar de 28-jarige middenvelder van Aston Villa is nog altijd geen speler van The Hammers. Volgens Sky Sports komt dat omdat de oud-speler van Chelsea schermt met interesse van andere clubs. Sidwell zou daarom nog even na willen denken over zijn toekomst.

LUIK - Standard Luik kan waarschijnlijk de rest van het seizoen niet meer beschikken over Gohi Bi Cyriac. De aanvaller heeft een zware knieblessure opgelopen tijdens de ontmoeting met Cercle Brugge van 26 december 2010. Cyriac zal een operatie moeten ondergaan om van zijn kwetsuur af te komen. Ook Steven Defour is nog even niet inzetbaar voor de Belgische club. Hij is herstellende van een schouderblessure en mist daardoor het duel met Anderlecht, dat op 23 januari wordt gespeeld.

LECCE - De stadsderby tussen Lecce en Bari wordt donderdag gewoon met publiek afgewerkt. Dat heeft Lecce's politie-commissaris Mario Tafaro dinsdag besloten. Volgens La Gazzetta dello Sport zal er tijdens het duel echter wel twee keer zoveel politie aanwezig zijn in de straten van Lecce om de veiligheid van de aanwezige toeschouwers te garanderen.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.