HSV wil volgens Hamburger Morgenpost best meewerken aan een verkoop van Elia, maar een verhuur behoort niet tot de opties. "Wigan Athletic heeft zich gemeld voor Elia. Ze wilden hem voor zes maanden huren, maar over zulke dingen gaan we helemaal niet praten", aldus directeur Bastian Reinhardt.
Volgens Engelse media zou ook Liverpool geïnteresseerd zijn in de diensten van Elia, die bij The Reds de vervanger zou moeten worden van landgenoot Ryan Babel. "Maar momenteel hebben we nog geen andere aanbiedingen ontvangen. We hebben Elia verteld dat hij er vanuit moet gaan dat hij dit seizoen afmaakt bij HSV. Wat er daarna gebeurt, zien we dan wel weer."
UPDATE: "Hamburger SV is ook een topploeg, maar ik zou graag een keer willen uitkomen voor speciale clubs als Real Madrid, Barcelona of Manchester United." Eljero Elia heeft nog steeds ambities en steekt die in een vraaggsprek met het Duitse Bild niet onder stoelen of banken. "Daar kan ik nog beter worden."
Elia heeft er alle vertrouwen in dat hij het niveau bij die clubs aan kan. "Ja natuurlijk, Ik heb met het Nederlands elftal bij het WK tegen de besten van de wereld gespeeld. En toen heb ik laten zien dat ik het aankan."

