Laatste nieuws
18.10Van Hanegem ziet Ajax-sterkhouder 'heel gek doen': 'Kan aardig voetballen, maar..'
18.10Sneijder waarschuwt Nederlands elftal en rekent niet op wereldtitel
18.05Bosz voorspelt 'moeilijkste' CL-duel voor PSV: 'Dat is levensgevaarlijk'
18.05'Zorgwekkend: Barça-ster mentaal in zwaar weer, vraagteken of hij nog zal spelen'
18.03'Ontslag Alonso dichterbij dan ooit: Real spot nu al potentiële opvolger'
18.00Betaaldvoetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij ongeregeldheden
17.45Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.31De Mos overtuigd: 'Voor het eerst is PSV favoriet op het allerhoogste niveau'
17.30Eredivisie- en KKD-clubs richten zich massaal tot politiek: 'Doe mee, steun ons'
17.25Live Transfers: ADO verlengt sterkhouder, Liverpool wil shoppen in Italië
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
Resultaten x
Overige

Gerrard niet tegen Utrecht - City contracteert oud-speler Barça - Casillas jubileert

Ook vandaag gebeurt er genoeg buiten de landsgrenzen. Om het nieuws overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal dit nieuws in round-ups.

14-12-2010 12:43 door Redactie ELF Voetbal

LIVERPOOL - Woensdag speelt FC Utrecht tegen Liverpool de laatste Europa League wedstrijd. De Domstedelingen zijn al uitgeschakeld in het Europese toernooi. Liverpool hoeft voor dit duel niet te rekenen op Steven Gerrard. De aanvoerder van de Engelsen heeft nog te veel last van een hamstringblessure. Ook Daniel Agger en Jamie Carragher. David N'Gog is nog onzeker.

MANCHESTER - Manchester City heeft Gai Assulin gecontracteerd. De 19-jarige Israeliër is vleugelaanvaller en vertrok in juli bij FC Barcelona. De jongeling was transfervrij. 

MADRID - Iker Casillas speelde afgelopen zondag zijn 400ste competitiewedstrijd voor Real Madrid. Hij debuteerde op 12 september 1999 als vervanger voor de geblesseerde Bodo Illgner. Casillas staat achtste op de lijst met spelers met de meeste competitieduels voor 'De Koninklijke'. Eerste staat nog altijd Raúl met 550 wedstrijden.

LEICESTER - Sven-Göran Eriksson was tijdens het WK in Zuid-Afrika nog bondscoach van Ivoorkust. Vooralsnog heeft hij geen zin in een nieuw avontuur als bondstrainer. De Iraanse bond ziet hem graag komen, maar de Zweed heeft aangegeven dat hij niet weg wil bij Leicester City. "Ik ben blij met waar ik nu zit."

AUXERRE - De druk op trainer Jean Fernandez bij Auxerre wordt steeds groter. In de Champions League werd zijn ploeg roemloos uitgeschakeld en in de Franse competitie staat Auxerre op een teleurstellende veertiende plaats. Volgens de Franse zender Canal Plus staat oud-speler Enzo Scifo al klaar als opvolger. De Belgische ex-trainer van Tubeke en Moeskroen speelde ooit twee seizoenen voor Auxerre.

BASEL - Valentin Stocker lijkt in de winterstop naar Liverpool over te stappen. De club van Dirk Kuijt en Ryan Babel heeft een bod van de zes miljoen euro gedaan op de 21-jarige Zwitserse international van FC Basel. Marco Balmelli, de manager van de flankspeler heeft de interesse van The Reds bevestigd. Naast Liverpool azen ook Borussia Dortmund en Sevilla op het talent, dat dit seizoen indruk maakt in de Champions League met FC Basel.

KÖLN -  Doelman Faryd Mondragon gaat 1.FC Köln in de winterstop verlaten. De Colombiaanse keeper stond vier seizoenen onder de lat bij de Duitse club, maar  is niet langer meer zeker van zijn plaats. 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.