"Ik ben hier best wel ziek van, ga met een chagrijnig gevoel naar huis", zei de coach na afloop. "Het was een teleurstellende middag. We hebben niet laten zien wat we kunnen. We toonden te weinig durf. Misschien waren toch te veel jongens nog onder de indruk van dit prachtige stadion. Dat mag natuurlijk niet."
Het was al even geleden dat ADO het gevoel van verliezen moest voelen. De laatste nederlaag dateerde van 27 oktober, toen FC Groningen met 3-1 te sterk was. "We waren vandaag te bang om te voetballen en hebben daardoor verdiend verloren", oordeelde Van den Brom. "Deze drie punten gun ik Mario Been van harte."
De Feyenoord-trainer toonde zich op zijn beurt opgelucht. Tegenover de NOS verklaarde de Rotterdammer: "Over de hele wedstrijd gezien hebben we niet geweldig gespeeld, maar we hebben we strijd geleverd en we hebben er alles aan gedaan om de drie punten hier te houden.
"Gelukkig hebben we stand weten te houden en heeft Rob (Van Dijk, red.) een paar belangrijke ballen tegengehouden. Daarom zijn we heel blij met deze drie punten."

