Laatste nieuws
10.25Feyenoord is boos door blessure Sauer en eist financiële compensatie
10.25Mbappé over het hebben van dubbele nationaliteit: 'Is anders dan voor een club'
10.19'Heel trots moment' door officieus Ajax-debuut: 'Spelers gaven me complimenten'
10.10'WK-schurk' Robben duikt op in ludieke Mexicaanse chipsreclame
10.05'De club wil gaan uitbreiden naar 40 duizend plekken en elk jaar Europees voetbal'
10.05Ouaissa wijst op groot verschil bij NEC: 'Vorig jaar was het een beetje saai'
10.00Atlético Madrid wil gewenste aanvallende versterking weghalen bij Barcelona
09.50Uitblinker op tijd fit voor duel met Feyenoord: 'Moeten ze niet onderschatten'
09.45De balans na drie jaar Bosz bij PSV: veel meer goals en Til als meest gebruikte speler
09.30Curaçao in meerdere opzichten de kleinste
09.30Guardiola: 'Salah is één van de beste Premier League-spelers ooit'
09.25'Vloek' voor duel met PSV: 'Of het in de Tachtigjarige Oorlog was, we zien mogelijkheden'
09.20Roda JC breekt met trainer: 'Het was de keuze van de club'
09.20Correia reageert op 'één miljoen-clausule' in contract: 'Dat is super, echt top'
09.20Roda JC legt uit waarom het breekt met Van Dessel
09.10Chery stopt na mislopen WK als international Suriname: 'Trots is groter dan teleurstelling'
09.07Hectische dag voor Boëtius door paspoortgate: 'Het was gissen voor mij'
09.07Kroes rekent af met ‘onwaarheden’ bij Ajax: ‘Hoezo dan? Waarom moet dit zo?’
09.05Sleutelduel tegen Twente voor Ajax en García, die nog niet over zijn positie wil praten
09.05Teleurstelling bij Dordrecht en Kuijt na zeperd tegen Roda JC: 'Play-offs ver weg'
09.00Oppervolksclub RC Lens gaat PSG te lijf met supertrio en pure hartstocht
08.50Pikant weerzien: Lijnders leidt Man City tegen Liverpool door schorsing Guardiola
08.48AD onthult 'verbinder' in paspoortgate: 'Paes gewaarschuwd, maar niet door hem'
08.28Ronaldo direct succesvol bij rentree Al-Nassr: 'Goed om terug te zijn'
08.23Cruijff moet gaan snijden bij Ajax: 'Wijndal, Akpom en Gaaei niet goed genoeg'
08.20FC Twente als ideale medicijn voor zoekende Ajax-spits Weghorst
08.15VI Live: Slot met Liverpool tegen Man City, Barcelona op bezoek bij Atletico
08.15Tussen voetbal en raketten: het leven van Pelle van Amersfoort in Qatar
07.52Bosz deelt mooiste herinnering aan Abdelhak Nouri: 'Dat is wel heel bijzonder'
07.42Doelman hint op PSV-exit: 'Het perspectief bij PSV is volgend seizoen niet daar'
07.30VI Live: PSV hoopt tegen FC Utrecht volgende stap richting titel te zetten
07.30PSV gaat voor vrij zeldzame dubbel tegen FC Utrecht
07.07ADO ruikt titel en kan op Paasmaandag toeslaan: 'Dat is nu binnen handbereik'
07.07Büttner tweemaal trefzeker na formele ontslagbrief: 'Hans, je moet goed lezen...'
06.00Het hardste (en beste) verdedigingsduo ooit: Theo de Tank en IJzeren Rinus
Resultaten x
Overige

Jozefzoon zes weken 'out' - Dordt mag stadion bouwen - Tiendalli speelklaar

Ook vandaag blijft het nieuws binnenstromen op de redactie. Om dit overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal het binnenlandse nieuws in overzichtelijke, beknopte round-ups. Hieronder het nieuws van maandag 22 november.

22-11-2010 23:29 door Redactie ELF Voetbal

AMSTERDAM - Ajax kan dit kalenderjaar niet meer beschikken over Florian Jozefzoon. De 19-jarige aanvaller heeft een kijkoperatie ondergaan, waarna een stukje kraakbeen van zijn linkerknie is verwijderd. Jozefzoon, die geblesseerd raakte tijdens een duel van Jong Oranje, is naar verwachting anderhalve maand uit de roulatie.

DORDRECHT - FC Dordrecht speelt vanaf het seizoen 2012/´13 in een gloednieuw stadion op de kruising tussen de N3 en de provinciale weg. Dat is de uitkomst van een gesprek dat de Schapenkoppen vandaag hadden met collegen van B&W van de gemeente Dordrecht. Het nieuwe onderkomen kunnen 6.000 toeschouwers. Er zijn groeimogelijkheden tot 12.000.

AMSTERDAM - Dankzij een samenwerking tussen Eredivisie Live, Panasonic, ASTRA en Endemol is het voor het eerst mogelijk een Eredivisie-wedstrijd via de satelliet live in hoogwaardige 3D-kwaliteit uit te zenden. De primeur is weggelegd voor Ajax en Feyenoord op zondag 19 december. Die wedstrijd is voor het publiek exclusief te zien op 3D-schermen van Panasonic in een groot aantal elektronicawinkels in Nederland.

ENSCHEDE - Dwight Tiendalli is fit voor het CL-duel met Internazionale van woensdag. De linkerverdediger deed de laatste training voor vertrek naar Milaan volledig mee. De verdediger kampte de afgelopen weken met knieklachten en was daarom afwezig. Omdat ook Nicky Kuiper, Bart Buysse en Rasmus Bengtsson geblesseerd waren, posteerde Michel Preud'homme Thilo Leugers de laatste weken op de linksbackpositie.

ROTTERDAM - Sparta wil Ricky van den Bergh graag uit zijn lijden bij ADO Den Haag verlossen, maar de financiele middelen daarvoor ontbreken volgens technisch directeur Rob Baan. De aanvallende middenvelder is ongelukkig met zijn bijrol onder trainer John van den Brom. Van 2002 tot 2006 kwam Van den Bergh ook al uit voor de Kasteelclub. In 110 duel scoorde hij destijds 54 maal. Zijn contract in het Forepark loopt nog tot 2011.

AMSTERDAM - Evander Sno heeft de afsluitende training van Ajax voor het CL-duel met Real Madrid meegetraind bij de A-selectie. Het was de eerste maal dat hij die kans weer kreeg na de hartstilstand die hem op 13 september trof tijdens Jong Vitesse/AGOVV tegen Jong Ajax.

ARNHEM - Aanvaller Apollon Lemondzhava heeft zich aangeboden bij Vitesse. De Russisch-Nederlandse spits probeerde afgelopen zomer een contract te verdienen bij het Italiaanse Atalanta Bergamo. Ook was hij op proef bij Bordeaux. Lemondzhava speelde eerder in de jeugd van Feyenoord. Of hij naar Vitesse kan komen voor een stage is nog onduidelijk. 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.