Bij een strafschoppenserie hoort een schlemiel en dat was vanavond Frantisek Kubik. De aanvaller van ADO moest de zesde strafschop voor de Haagse ploeg nemen en schoof de bal naast. Leandro Bacuna maakte daarna wel de zesde pingel voor Groningen en schoot de thuisclub naar de achtste finales van het bekertoernooi.
Bacuna werd zo de matchwinner, Luciano da Silva was de speler met het hoogste eindcijfer bij Groningen. De doelman, die terugkeerde na een knieblessure, stopte de ene na de andere kans voor ADO in de twee uur voorafgaand aan de penaltyserie.
De enige speler die Luciano wist te passeren, was Lex Immers. De aanvaller leek het duel na een uur in Haags voordeel te gaan beslissen na goed doorjagen tussen een aantal uitverdedigende Groningers. Andreas Granqvist trad niet kordaat genoeg op, waarop Immers de 1-0 kon maken.
Jonas Ivens hield Groningen echter voor de tweede keer dit seizoen in het bekertoernooi. De verdediger zorgde er eerder al met een late gelijkmaker tegen de amateurs van Haaglandia voor dat zijn ploeg doormocht. Nu schoot hij na 83 minuten de 1-1 binnen na een knappe actie van Leandro Bacuna.
In de verlenging kreeg ADO nog twee goede kansen via Dmitri Bulykin en Aleksandar Radoslavjevic. De eerste miste vrij voor doel na een prachtige redding van Luciano, de tweede kopte van dichtbij naast. Het bleef zo na 120 minuten bij 1-1 en van elf meter bleken de bezoekers niet trefzeker genoeg.

