En daar is de succestrainer toch een beetje verbitterd over. Dat meldt het ANP. "Ik heb twee dagen gedacht dat ik de Portugese bondscoach zou worden. Die gedachte beviel me uitstekend", aldus de coach op een website van de vereniging van voetbaltrainers.
"Ik moet toegeven dat Real Madrid een reuzeninstituut is en dat de club mijn salaris betaalt", vervolgt Mourinho. "In dat opzicht is het eenvoudig het besluit te begrijpen. Maar het blijft bitter dat ik de nationale ploeg niet kan helpen. Portugal heeft nu een coach en hij moet door iedereen als de beste worden beschouwd."
Portugal ontsloeg onlangs Carlos Queiroz als bondscoach, omdat hij tijdens het WK in Zuid-Afrika een dopingcontrole zou hebben gefrustreerd. Na de weigering van Real Madrid om Mourinho af te staan, stelde het land Paulo Bento aan als nieuwe bondscoach.

