DEN HAAG - Aleksandar Radosavljevic is speelgerechtigd voor ADO Den Haag. Daardoor kan hij zondag tegen PSV spelen. De inzetbaarheid van de Sloveen hing nog af van zijn oud-werkgever Larissa, maar die club heeft hem vrijdag vrijgegeven.
MAASTRICHT - Harrie Gommans vertrekt niet naar Portugal. De Limburgse aanvaller was drie dagen op proef bij Vitoria Setubal, maar maakte volgens de trainer niet genoeg indruk om drect een meerwaarde te zijn. Eerder brak Gommans een stage bij MVV af, omdat er te weinig mogelijkheden zouden zijn.
NIJMEGEN - Pieter Merlier is op proef bij NEC, meldt Omroep Gelderland. De Belg was afgelopen seizoen actief voor Universitatea Craiova in Roemenië, maar wil daar vertrekken. Eerder stond hij onder de lat bij Zulte Waregem. Trainer Wiljan Vloet van NEC wil komende week sowieso nog een nieuwe doelman aan de selectie toevoegen. Gabor Babos en Jasper Cilessen zijn de enige twee keepers.
UTRECHT - Adam Sarota is door de Poolse bond uitgenodigd voor een trainingskamp. De vader van de 21-jarige Australiër emigreerde dertig jaar geleden uit dat land naar de andere kant van de wereld, zodat Sarota over een dubbel paspoort beschikt. Sarota heeft nog geen definitieve keuze gemaakt.
DOETINCHEM - Jan-Paul Saeijs kan zondag gewoon meespelen als De Graafschap op De Vijverberg Ajax ontvangt. De verdediger tekende beroep aan tegen het schikkingsvoorstel van de KNVB voor één duel na zijn rode kaart tegen FC Groningen. Die beroepszaak dient pas na het weekend, zodat Saeijs zondag gewoon van de partij is.
LARNACA - Edwin Linssen verkast naar Cyprus. De voormalig middenvelder van Roda JC gaat voor AEK Larnaca spelen. Bij die club is Jordi Cruijff technisch directeur. Hij legde deze zomer al Kevin Hofland en Gregoor van Dijk vast.

