Laatste nieuws
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
22.04ADO met de hakken over de sloot tegen Oss, bizarre comeback Roda JC
21.59Jong Ajax verliest weer eens, nu bij MVV
21.56Cambuur pakt periodetitel na houdini-act in blessuretijd tegen Willem II
21.45'Ajax wil verdedigende middenvelder huren, Resink pas in de zomer serieuze optie'
21.10Oude bekenden terug op De Herdgang: Ihattaren volgt Almere met Buijs
21.05Crisis in Rotterdam? 'Als je De Klassieker verliest, dan is er een mini-crisis'
20.44Live Transfers: Lyon wil shoppen bij Chelsea, United zegt nee tegen Ramos
20.39'Oud-PSV-target mag wéér vertrekken: Engels avontuur lonkt ditmaal'
20.34Bosz geeft steun aan opponent: 'Dat is een hele zware taak'
20.24Vuurwerk vanuit leeg uitvak: TOP Oss – ADO tijdelijk gestaakt
20.05Twee Eredivisie-clubs geopperd voor Fitz-Jim: "Zie het zo gebeuren"
20.00Valente: 'Ik vind dat persoonlijk jammer, van mij had de F-Side er bij mogen zijn'
19.40Ajax-speler op de weg terug na blessure: 'Niet voorgesteld toen ik terugkwam'
19.40Kramer foetert op Feyenoord: 'Dat was echt dramatisch, zorgelijk dat je verliest'
19.35Praat mee op VP: De Graafschap - Roda JC Kerkrade
19.20Praat mee op VP: Willem II - SC Cambuur
Resultaten x
Overige

Friedrich maanden 'out' - Silvestre bijna van Bremen - Busacca fluit Supercup - Ballack, Torres en Gerrard gespaard

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt  ELF Voetbal het belangrijkste buitenlandse nieuws in round-ups.

25-08-2010 19:51 door Redactie ELF Voetbal

NEWCASTLE - Ondanks het feit dat Steven Taylor door de spaak gelopen onderhandelingen over een nieuw contract door Newcastle United woensdag op de transferlijst is geplaatst, wil de 21-jarige verdediger zelf nog verder praten over een nieuw contract. De verdediger is verbaasd over de plotselinge actie van zijn werkgever.

MADRID - De Argentijn Fernando Gago staat zeker een maand buitenspel met een knieblessure. De speler van Real Madrid verdraaide zijn linkerknie op de training van zijn club. Voor de revalidatie staat vier tot zes weken.

WOLFSBURG - Steve McClaren kan de komende maanden geen beroep doen op aankoop Arne Friedrich. De international liep eerder deze maand tijdens de training een rugblessure op en moet nu onder het mes.

MANCHESTER - Mario Balotelli mist ook de return tegen FC Timisoara. De miljoenenaankoop van Manchester City kampt nog altijd met een knieblessure. The Citizens verdedigen in eigen huis een 1-0 voorsprong tegen de Roemenen.

BREMEN - Mikael Silvestre verwacht snel te tekenen bij Werder Bremen. De Franse verdediger zit zonder club sinds hij afgelopen zomer Arsenal verliet. Silvestre bekeek gisteren het duel tussen Sampdoria en Bremen vanaf de tribune. De Duitsers plaatsten zich na verlenging voor de Champions League.

LONDEN - De wedstrijd tegen Young Boys, vanavond in de voorronde van de Champions League, wordt voorlopig de laatste van Jermaine Defoe. De aanvaller van Tottenham Hotspur laat zich na het duel opereren aan een slepende liesblessure, die hem enkele weken aan de kant zal houden. De Spurs moeten vanavond een 3-2 achterstand goedmaken.

MONTE CARLO - De Zwitser Massimo Busacca fluit vrijdagavond het duel om de Europese Supercup tussen Champions League-winnaar Internazionale en Atlético Madrid, dat vorig seizoen de Europa League won. Busacca was actief tijdens het laatste WK en floot vorige week nog de wedstrijd tussen Dinamo Kiev en Ajax.

LIVERPOOL - Steven Gerrard en Fernando Torres reizen niet mee met Liverpool naar Trabzonspor, waar The Reds donderdagavond een 1-0 voorsprong verdedigen. Gerrard heeft last van zijn rug, terwijl coach Roy Hodgson geen risico wil nemen met Torres, die net fit is. Ook Daniel Agger en Maxi Rodriguez zijn niet van de partij.

LEVERKUSEN - Michael Ballack laat de Europa League-wedstrijd van Bayer Leverkusen tegen Tavria Simferopol schieten. De middenvelder speelde afgelopen zaterdag zijn eerste negentig minuten na de enkelblessure, die hem het WK kostte. Leverkusen won de heenwedstrijd met 3-0 en moet nu naar de Oekraïne voor de return.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.