Laatste nieuws
05.20Kevin van Veen (34) veroordeeld voor mishandeling ex-vriendin, ontloopt celstraf
01.09Van Persie: "Natuurlijk doet het wat met mij"
01.02Bijlow: "Ze hebben al het recht om boos te zijn"
00.57Valente doodziek van horrorweek Feyenoord
00.55Twentevrouwen delen punten met Real Madrid in laatste Champions League-duel
00.50Klaassen ziet positieve vibe binnen Ajax na reeks overwinningen
00.45Bounida blij met eerste goal: "Mijn hoogtepunt"
00.39Grim blij met volgende ronde en mooie momenten
00.25Van Persie snapt woede Feyenoordfans na bekerdeceptie, maar: 'Ik blijf strijdbaar'
00.15Van Persie rekent niet op Feyenoord-ontslag: 'Ik geloof heel erg in mezelf'
00.10Fluminense bevestigt vertrek van clubicoon Thiago Silva
00.09Bijlow neemt Van Persie in bescherming: 'Wij moeten dat uitvoeren, doen we niet'
00.07Bijlow vertelt over gesprek met boze Feyenoord-fans: 'Wij moeten klappen opvangen'
00.05Nieuwe dreun voor Feyenoord in KNVB-beker, Heerenveen wint in De Kuip
00.00Opvallend: Van Persie klimt over boarding en gaat in gesprek met woedende fans

Gisteren

23.58'We hebben laten zien dat wij goed kunnen voetballen tegen Ajax'
23.51Been ziet speler die 'kwalitatief niet goed genoeg is' bij Feyenoord: 'Te veel gevraagd'
23.45Leuven lacht ondanks nederlaag in Champions League, Chelsea zit Wolfsburg dwars
23.45Valente baalt als stekker van 'kinderlijk' Feyenoord: 'Ik begrijp de woede'
23.40Teleurgestelde Van Persie over boze fans: 'Ik moet ze dat podium geven'
23.40Bekerhouder Eagles via penalty's door, Almere City schakelt Fortuna Sittard uit
23.37Bijlow reageert op moment met Van Persie: 'Verdienen het om hun zegje te doen'
23.30Kraay voorspelt toekomst van Van Persie in Feyenoord-crisis: 'Is mismanagement'
23.28'Vier kansen, vier doelpunten: welkom in een wedstrijd tegen Ajax'
23.28Jonge Feyenoorder houdt hoop: 'Zijn dezelfde spelers als aan het begin'
23.25Feyenoord-fans richten zich op twee kopstukken: 'Het is klaar: over en uit'
23.05Crisis in Rotterdam: Feyenoord verliest van Heerenveen na zinderende apotheose
23.05Excelsior Maassluis-uitblinker geniet tegen Ajax: 'Geweldige ervaring'
22.56Desastreuze week krijgt gitzwart vervolg met bekeruitschakeling
22.50Driessen snoeihard voor 'ongeloofwaardige' man binnen Ajax: 'Nu al niet meer te handhaven'
22.49Go Ahead Eagles dankt De Busser wederom in de beker en verslaat Roda JC
22.45Praat mee op VP: Feyenoord recht de rug en maakt in slotfase gelijk
22.40KNVB geeft 'denkbeeldige finishlijn' voor Koeman: 'En geen dag eerder'
22.40Teammanager Excelsior Maassluis groot Ajax-fan: ‘Dat kan hij zelf wel'
22.22Man City pakt met Aké en Reijnders zakelijke overwinning op Brentford in beker
Resultaten x
Overige

Transfers Jupiler League - PSV vroeg in Europa - Redan als amateur bij Sparta - Feyenoord traint op kunstgras

Ook vandaag verzamelt de redactie allerlei nieuws uit de Eredivisie en Jupiler League. Om het overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal de kleine nieuwsberichten in round-ups.

11-08-2010 21:04 door Redactie ELF Voetbal

VEENDAM - Michael Jansen is komend seizoen speler van BV Veendam. De Groningers huren de 29-jarige verdediger van provinciegenoot FC Groningen. Jansen werd eerder verhuurd aan sc Cambuur en Go Ahead Eagles.

SPAKENBURG - Sebastiaan Steur vervolgt zijn carrière bij Spakenburg, dat komend seizoen uitkomt in de Topklasse. De aanvaller speelde het afgelopen jaar voor Heracles Almelo, maar zat sinds juli zonder club, omdat zijn contract niet werd verlengd.

DORDRECHT - FC Dordrecht heeft de selectie versterkt met twee spelers van ADO Den Haag. De Schapenkoppen huren verdediger Tom Beugelsdijk (20) en spits Raily Ignacio (23) voor één seizoen.

EINDHOVEN - PSV speelt volgende week donderdag al om 14.00 uur tegen Sibir Novosibirsk. De wedstrijd in de vierde voorronde van de Europa League begint zo vroeg, omdat het in Rusland vijf uur later is. De return, een week later in Eindhoven, begint om 19.30 uur.

HEERENVEEN - Viktor Elm traint weer mee bij sc Heerenveen. De middenvelder is hersteld van een knieblessure en hervat donderdag de oefensessie van de Friezen. De Zweed miste door zijn kwetsuur zaterdag de wedstrijd tegen PSV (1-3). Of hij komende zaterdag tegen FC Twente meedoet, is nog onzeker. "Dat durf ik niet te zeggen. Dat moet de komende dagen blijken", zegt Elm op de website van zijn club.

OSS - Ook Regillio Vrede keert niet terug bij FC Oss. Hij ontbrak al de hele voorbereiding, officieel vanwege rugklachten. De oud-verdediger was vorig seizoen assistent-trainer. Eerder was hij elftalbegeleider, trainer van de A1 en speler van de club. Overigens heeft FC Oss Cedric Olondo op proef, een oud-speler van Fortuna Sittard. Dat meldt Kliksport.

ROTTERDAM - Sparta heeft Iwan Redan beloond met een aanstelling voor dit seizoen. De spits trainde mee bij de Spartanen en voldeed aan de verwachtingen. Hij tekent een éénjarig contract op amateurbasis. Redan doorliep de jeugdopleiding van Sparta, maar speelde er nooit in het eerste team.

ROTTERDAM - Feyenoord wil niets aan het toeval overlaten met het oog op de Rotterdamse derby tegen Excelsior. Mario Been en zijn ploeg trainen vrijdag op het kunstgras in stadion Woudestein. De oefensessie begint om 12.30 uur en is gratis toegankelijk voor liefhebbers.

MAASTRICHT - Sjors Verdellen maakt de overstap naar MVV. De 28-jarige verdediger tekent volgens De Limburger voor vier jaar bij de Maastrichtse club. Hij doorstond woensdagochtend met succes de medische keuring. Verdellen, die tien jaar voor VVV-Venlo speelde, traint donderdag voor het eerst mee bij MVV.

APELDOORN - Tijdens de Open Dag van AGOVV Apeldoorn werd Ugur Yildirim al gepresenteerd als nieuwe aanwinst. Nu is het ook officieel. De vleugelaanvaller tekende voor één seizoen bij de club uit Apeldoorn. Hij stond de laatste maanden van de afgelopen jaargang onder contract bij FC Oss, maar kwam daar niet aan spelen toe. Zijn vorige werkgever Kasimpasa gaf de enkelvoudig Oranje-international niet vrij.

EINDHOVEN - PSV volgt met grote belangstelling de verrichtingen van Kevin De Bruyne bij Racing Genk. De middenvelder werd afgelopen weekend door scout Luc Nilis bekeken. Hij scoorde de openingsgoal in de met 4-0 gewonnen wedstrijd tegen AA Gent. "De Bruyne kende ik al en moest ik speciaal in het oog houden. Hij is een speler met veel kwaliteit. De taak van de scout is om die te rapporteren, maar De Bruyne kennen we al langer dan deze wedstrijd", aldus Nilis tegen Sporza. Ook Anderlecht en Standard Luik zouden op het talent loeren.

VELSEN - Telstar heeft zich versterkt met Selmo Kurbegovic. De rappe vleugelspits overtuigde tijdens een stage, zo meldt RTV Noord-Holland. De Nederlander van Servische afkomst komt over van FC Eindhoven, waar hij samenwerkte met trainer Jan Poortvliet. Hij tekent voor één seizoen.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.