Laatste nieuws
15.15Perez: 'Het kan toch niet zo zijn dat AZ met déze kwaliteiten onder Ajax staat?'
15.05Gelukje: AZ op voorsprong door eigen doelpunt van Deijl
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
13.40Verweij gaat in op geruchten rond Tomiyasu: 'Is bij Ajax aangeboden, maar...'
13.12Zomeraanwinst PSV gaat in op geruchten: 'Nooit iets gehoord over Real Madrid'
13.00Eredivisie-degradant weet niet te imponeren: 'Poep in de broek, lijkt soms wel'
12.55Til blikt lachend terug naar bizar opstootje tussen Slot en Simeone
12.45Liverpool-icoon neemt het op voor Slot: 'Salah heeft zichzelf voor gek gezet'
12.45'Ajax ruikt kans bij Bayern München: talentvolle aanvaller mag vertrekken'
12.25Zijn Perisic en Mauro inzetbaar tegen Atlético Madrid? 'Dat gaat goed'
12.05Scheidsrechters in Champions League aangesteld: PSV kan rekenen op ervaren arbiter
11.48Te Kloese deelt heerlijke anekdote: 'Hij zei: ík ga mijn contract niet verlengen'
11.42Feyenoord O17 winterkampioen na zege bij AZ
11.41COLUMN: Riante zege met een vlekje
11.35Boel ziet 'Bob Ross' bij Go Ahead: 'Ik roep vaak dat hij een soort schilder is'
11.30'Alonso aan zijden draadje bij Real: spoedvergadering, naam Klopp valt intern'
11.25Vrouw vier jaar de cel in voor afpersen voetballer Son, deed alsof ze zwanger was
11.09Van bankzitter naar held: 'Dit mis je als je niet speelt, wat ik bij PSV had'
10.50Defensieve problemen voor Atlético richting PSV-clash: derde verdediger haakt af
10.45Ajax besluit jaar met pittige tests: dit is het volledige programma in 2025/'26
10.35Eredivisie-Japanners strijden om WK-plek: 'Hij is op dit moment beter dan ik'
Resultaten x
Overige

Bastos, Blackburn Rovers, Niang, Mertesacker, Degen, Müller, Zois, Chivas, Krasic

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt ELF Voetbal de belangrijkste buitenlandse wetenswaardigheden in round-ups en vult die gedurende de dag aan.

04-08-2010 13:28 door Redactie ELF Voetbal

MILAAN - De goede prestaties van Michel Bastos op het WK hebben de aandacht getrokken van Internazionale. De CL-winnaar zou de linksback van Brazilië en Olympique Lyon over willen nemen. Volgens L'Equipe hebben de Italianen twintig miljoen euro over voor de voormalig speler van Excelsior.

BLACKBURN - Blackburn Rovers valt mogelijk in handen van een rijke zakenman. Volgens de BBC is Ahasan Ali Syed, eigenaar van het bedrijf Western Gulf Advisory, in gesprek met het bestuur van de Rovers. Hij zou bereid zijn 300 miljoen euro te investeren in de club. Volgens voorzitter John Williams zijn er echter meer geïnteresseerde partijen.

MARSEILLE - Mamadou Niang heeft zijn club Olympique Marseille laten weten dat hij wil vertrekken. De 30-jarige aanvaller wil graag aan de slag bij Fenerbahçe. Na vijf seizoenen bij L'OM is hij toe aan een nieuwe uitdaging. Niang heeft nog een contract tot de zomer van 2014.

BREMEN - Per Mertesacker blijft voorlopig bij Werder Bremen. Ondanks interesse van onder meer Arsenal is de club niet van plan de centrale verdediger te verkopen, zo meldt directeur Klaus Allofs. Ook van een vertrek van Mesut Ozil is vooralsnog geen sprake.

STUTTGART - Philipp Degen is dicht bij een overgang naar VfB Stuttgart. De verdediger van Liverpool is persoonlijk akkoord met de Duitse club. De Zwitser verhuisde in 2008 van Borussia Dortmund naar Anfield Road, maar slaagde daar niet.

MÜNCHEN - Volgens diverse Duitse media staat Thomas Müller op het punt om zijn contract bij Bayern München tot medio 2015 te verlengen. De huidige verbintenis van de WK-uitblinker loopt tot de zomer van 2013. Bayern wil Müller na zijn goede WK graag langer binden, omdat diverse andere Europese topclubs interesse hebben getoond.

MELBOURNE - Melbourne Hart heeft Peter Zois vastgelegd als doelman. De 32-jarige oud-keeper van onder meer Willem II en NAC Breda was al als keeperstrainer actief bij de club van coach John van 't Schip, waar ook Rutger Worm en Gerald Sibon actief zijn.

MILAAN - Landskampioen Internazionale begint het nieuwe seizoen in de Serie A met een uitwedstrijd bij Bologna. In het weekend van 28 en 29 augustus opent stadgenoot AC Milan thuis tegen Lecce. AS Roma treft promovendus Cesena, terwijl Juventus op bezoek gaat bij Bari.

SANTIAGO - Chivas Guadalajara heeft de finale van de Copa Libertadores bereikt. De Mexicaanse club won met 0-2 bij het Chileense Universidad de Chile. Dat was voldoende na de 1-1 in de heenwedstrijd. De tegenstander van Guadalajara komt uit Brazilië. Internacional en Sao Paulo spelen woensdagavond hun return. Internacional won de heenwedstrijd met 1-0.

TURIJN - De komst van Servisch international Milos Krasic naar Juventus is bijna in kannen en kruiken. De buitenspeler van CSKA Moskou heeft volgens zijn zaakwaarnemer een aanbieding van Manchester City naast zich neergelegd, waardoor een overgang naar Turijn binnen afzienbare tijd zijn beslag kan krijgen.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.