Daarmee lost de Engelsman Cristiano Ronaldo af als best verdiende speler uit de clubgeschiedenis. Voordat de Portugese glamourboy naar Real Madrid vertrok, streek hij wekelijks 132 duizend euro op.
Rooney geniet momenteel van een vakantie in Barbados, waar hij de teleurstelling van zijn zwakke optreden op het WK verwerkt. Zodra hij terugkomt, verwacht de club spoedig tot een akkoord te komen. Rooney (24) speelt al zes seizoenen op Old Trafford. Daarvoor kwam hij uit voor Everton.
UPDATE: Op de officiële website laat ManU weten dat ze snel met Rooney om tafel willen om te praten over het nieuwe contract. "Het is de bedoeling dat we na ons trainingskamp en na zijn vakantie met elkaar gaan praten", zegt directeur David Gill. "Gezien de wens van beide partijen vertrouw ik erop dat dit geen lastig verhaal gaat worden."

