Laatste nieuws
17.15Van der Vaart krijgt veel kritiek na weigering om bij Ajax te werken
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.05Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
Resultaten x
Overige

Celtic, Zurawski, Sevilla, Bursaspor, Fenerbahce, Olympique Marseille, Mbokani, Coentrão, Belgische licentiecommissie, Robinho, Mido, Matsui, Le Tallec, Noord-Koreaan

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt ELF Voetbal de belangrijkste buitenlandse wetenswaardigheden in een round-up en vult die gedurende de dag aan.

28-06-2010 22:03 door Redactie ELF Voetbal

GLASGOW - Du-Ri Cha verkast naar Celtic. De Zuid-Koreaan is uitgevoetbald op het WK en mag zijn koffers opnieuw gaan pakken. De verdediger vertrekt bij Freiburg en gaat bij Celtic aan de slag. Na zijn medische keuring gaat hij wel eerst twee weken op vakantie in zijn vaderland, zo meldt Kicker.  

KRAKOW - Maciej Zurawski keert terug naar Polen. De aanvaller gaat spelen voor oude liefde Wisla Krakow, waarvoor hij tussen 1999 en 2005 ook al speelde. Na zijn periode bij die club trok hij naar Celtic, Larissa en AC Omonia. 

SEVILLA - Juan Cala heeft zijn contract bij Sevilla verlengd tot medio 2014. De verdediger werd begeerd door andere clubs, maar blijft de Spaanse club trouw. 

BURSASPOR - Ömer Erdogan blijft Bursaspor trouw. De aanvoerder zette zijn handtekening onder een tweejarig contract bij de Turkse club. Met de landskampioen komt hij volgend seizoen uit in de Champions League. 

ISTANBUL - Ilhan Eker verruilt het shirt van Gençlerbirli?i SK voor dat van Fenerbahce. De verdediger komt transfervrij naar de Turkse topclub en tekende voor drie jaar. Bij Fenerbahce komt hij trainer Aykut Kocaman tegen, die onlangs Christoph Daum verving. 

MARSEILLE - Olympique Marseille heeft zich versterkt met César Azpilicueta Tanco. De 20-jarige 'Azpi' komt voor bijna tien miljoen euro over van Osasuna. De Spanjaard tekende voor vier jaar. Tegenover de komst van Azpilicueta staat het vertrek van Bakari Koné, die naar Lakhwiya in Qatar verkast.

LUIK - Dieumerci Mbokani is een opvallend gezicht tijdens de voorbereiding bij Standard Luik. De spits wil vertrekken, maar blijft voorlopig bij de Belgische club om zijn conditie op peil te houden. Meespelen in oefenduels wil hij echter niet, zegt hij in Het Laatste Nieuws. "Afzonderingen en oefenmatchen, daar doe ik echter niet meer aan mee. Dat heeft geen zin voor iemand die toch gaat vertrekken." Lazio Roma en Birmingham City zijn geïnteresseerde clubs voor de congolese spits. 

BAYERN - Louis van Gaal moet diep in de buidel tasten wil hij Fabio Coentrão komend seizoen aan zijn selectie toevoegen. De linksback van Benfica en het Portugese nationale elftal staat hoog op het verlanglijstje van Bayern München, maar moet 30 miljoen euro kosten. De Duitse landskampioen zag een eerste bod van 20 miljoen inmiddels afgewezen worden. Van Gaal heeft de pech dat de prijs opgedreven wordt, omdat ook Real Madrid, Atletico Madrid en Juventus interesse hebben in Coentrão.

BELGIË - Vier Belgische clubs uit de Tweede klasse zijn er achter gekomen dat hun financiële chaos keiharde consequenties heeft. Net als in Nederland werkt ook de Belgische voetbalbond tegenwoordig met een licentiecommissie. Die bepaalde dat de huishouding van Antwerp, Dender, Boussu Dour en Wetteren niet op orde is. Zolang dat het geval blijft, mogen deze clubs geen sperls aantrekken. Zelfs geen transfervrije. Wie zo steng is, moet zelf natuurlijk wel het goede voorbeeld geven. Dat deed de Belgische bond. Het meldde een winst van ruim twee miljoen euro over het seizoen 2008-2009. De cijfers over 2009-2010 moeten nog vrijgegeven worden.

BESIKTAS - Besiktas kan de komst van Robinho uit zijn hoofd zetten. De 26-jarige Braziliaan liet de Turkse topclub weten een overstap naar Turkije niet te ambiëren. Waar de toekomst van de Braziliaan wel ligt, is onduidelijk. De aanvaller heeft nog een contract tot 2012 bij Manchester City. Die club leende hem het afgelopen half jaar echter uit aan FC Santos. Eerder greep Besiktas ook al naast Raul, net als Robinho een speler waar Bernd Schuster mee werkte bij Real Madrid. De Duitser is nu trainer van Besiktas.

MIDDLESBROUGH - Mido wil terugkeren bij Middlesbrough. De Egyptenaar heeft nog een jaar contract bij Championship-club, waar hij sinds 2007 slechts 30 duels voor speelde. De laatste achttien maanden kwam hij helemaal niet meer uit voor de club van manager Gordon Strachan. De 27-jarige ex-Ajacied werd verhuurd aan Wigan Athletic, Zamalek en West Ham United. Strachan zelf ziet niets in de terugkeer van het enfant terrible.

DEPORTIVO - Daisuke Matsui heeft zich tijdens het WK in de kijker gespeeld bij Deportivo La Coruna. De Spaase club wil de 29-jarige Japanse middenvelder graag overnemen van het Franse Grenoble. Matsui heeft ook aanbiedingen van Nikkan Sports, Sports Nippon uit zijn vaderland en van clubs uit Duitsland, Franrijk, Rusland en Oekraïne gekregen.

AUXERRE - Anthony Le Tallec heeft voor vier jaar getekend bij Auxerre. De spits komt voor drie miljoen euro over van Le Mans. De 25-jarige aanvaller kwam in het verleden uit voor Liverpool.

FC WIL - Jong-Hyok Cha is de eerste Noord-Koreaan die aan het WK een transfer naar Europa overhoudt. De 24-jarige rechtsback die in alle groepswedstrijden tegen Ivoorkust, Brazilië en Portugal meespeelde, komt komend seizoen uit voor FC Wil in de Zwiterse competitie. Hij komt over van Amrokgang Pjöngjang uit eigen land.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.