Laatste nieuws
10.56Live Transfers: Engelse interesse in Van Hecke, duidelijkheid rond Tomiyasu-deal
10.55Grim troeft Van Persie af: Ajax-trainer legt Feyenoord-zwakte pijnlijk bloot
10.50Deijl kritisch na verlies tegen FC Twente: 'Zo'n wedstrijd moet je niet afleveren'
10.50Studio Voetbal kraakt Feyenoord en prijst Ajax: 'Dik en dik verdiend'
10.50'Grim is de aardige versie van Mourinho, Van Persie een spits met behoorlijk ego'
10.45Perez ergert zich kapot aan één Ajax-speler: 'Wat een acteur is dat!'
10.30Klaverboer (Heerenveen) slaakt diepe zucht: 'Lekker om van het gezeik af te zijn'
10.30Nog één keer genieten: prachtige sfeeractie bij FC Twente voor Enschede-jubileum
10.25Van Persie sneert naar 'counterend' Ajax: 'Feyenoord-PSV, dat is een topwedstrijd'
10.08Klaassen hoopt snel op aanvallendere speelwijze: 'Dat is uiteindelijk wat je wilt'
10.00Eredivisie-flops: Feyenoord hofleverancier met trio én 'kleinzielige' Van Persie
09.57Driessen ziet 'gevaarlijke Feyenoord-cocktail': 'Priske presteerde beter'
09.55Engelse kranten negatief over Bizot, Malen valt op: 'Grotere impact'
09.50Depay met Corinthians via strafschoppen naar Braziliaanse bekerfinale
09.42Van Hanegem richt zich tot 'Ajax-gezinde pers': 'Met kont in de eigen zestien'
09.35Van Hooijdonk verrast door relatie Buijs en Ihattaren: 'Dat vind ik beetje tricky'
09.31Go Ahead Eagles komt tekort tegen FC Twente: 'Het was moeizaam en lastig'
09.30Minder punten dan Priske: 'Bij verlies tegen Heerenveen heeft Van Persie groot probleem'
09.20Van Persie evalueert eigen functioneren iedere dag: 'Ben daar erg tevreden over'
09.17Grim springt in de bres voor Ajax-verdediger: 'Meer respect voor hem tonen'
09.10Nederlandse arbitrage gekraakt: 'Het is topsport en daarin gelden geen excuses'
09.00Voor de fijnproevers: de schitterende steekpass van Valente tegen Ajax
09.00VP's Elftal van de Week: Ajax hofleverancier na zege op Feyenoord in Klassieker
08.55Feyenoord-verdediger zit helemaal stuk in Amsterdam: 'Dit is verschrikkelijk'
08.46Resink bespreekt winters vertrek bij Groningen: 'Uiteindelijk wil ik stap maken'
08.40'Ajax klopt aan bij Bournemouth in zoektocht naar vleugelverdediger'
08.37'Tomiyasu dinsdag gekeurd, Ajax en Japanner mogelijk toch langer met elkaar door'
08.26Italiaanse pers kraakt Napoli, maar ziet Lang strijden: 'De enige met energie'
08.15De dure domper voor NEC: géén top drie door afgekeurde goal in slotfase
08.00Hornkamp verbaast met bijzondere penalty: 'Heb het thuis ook even geoefend'
07.58Ochtendkranten: Voetbalvernuft Ajax, machteloos Feyenoord, argwaan bij PSV
07.45De samenvatting: PSV vergroot gat met Feyenoord na spektakel tegen Heracles
07.34Invallers van Feyenoord en Van Persie zwaar onder vuur: 'Slecht geïnstrueerd'
07.30Lammers kijkt ogen uit bij FC Twente - Go Ahead: 'Ik heb dit nog nooit gezien'
07.20Ten Cate hoopt op WK-deelname: 'Dat WK is nog wel een dingetje'
Resultaten x
Overige

Argentinië al met 1,9 been in volgende ronde na ruime zege op Zuid-Korea

Argentinië staat met 1,9 been in de achtste finales van het WK. De ploeg van bondscoach Diego Maradona versloeg het zwakke Zuid-Korea met liefst 4-1. Gonzalo Higuain, die niet eens zo goed speelde, ontpopte zich tot de grote held met drie doelpunten.

17-06-2010 15:19 door Redactie ELF Voetbal

Argentinië liet in het Soccer City Stadion van Johannesburg al snel zien wat het wilde: een vroeg doelpunt. In de vierde minuut werd Angel Di Maria via een slim steekpassje van Carlos Tevez weggestuurd, maar de middenvelder van Benfica schoot net naast. Het openingsdoelpunt zou uiteindelijk van de voet van een Zuid-Koreaan komen. Een vrije trap van links van Di Maria werd voor het doel ongelukkig met de hak geraakt door Chu-Young Park. De spits van de Aziaten passeerde zijn doelman Sung-Ryong Jung hiermee: 1-0.

Kort daarna kregen de Zuid-Amerikanen een tegenslag te verwerken toen Walter Samuel naar de achterkant van zijn linkerbovenbeen greep en niet meer verder kon. Al leek de hamstringkwetsuur niet te ernstig. Nicolas Burdisso was zijn vervanger. De huurling van AS Roma leidde ook de 2-0 in. Na 31 minuten verlengde hij een lange voorzet van de linkerkant van Maxi Rodriguez met het hoofd, waarna Gonzalo Higuain bij de tweede paal op randje buitenspel raak kopte.

Deze stand leek ook de rustscore te worden, maar in de extra tijd ging Martin Demichelis vreselijk in de fout. De verdediger van Bayern München dacht een terugspeelbal gemakkelijk met de buitenkant van de voet te kunnen controleren, maar Lee Chung-Yong snoepte het leder af en passeerde de uitkomende doelman Sergio Romero. Het was eigenlijk pas de eerste kans voor de Zuid-Koreanen.

Na rust gingen de roodhemden op weg naar de gelijkmaker. Die leek ook te vallen middels Ki-Hun Yeom, maar die joeg de bal met buitenkant links hard naast. Aan alle onzekerheid kwam in de 76e minuut een einde. Daar had de invalbeurt van Sergio Kun Aguëro zeker mee te maken. De schoonzoon van bondscoach Maradona stond nauwelijks in het veld, toen hij Lionel Messi wegstuurde. Die schoot de bal, nadat doelman Jung in eerste instantie nog keerde, na een mooie actie op de paal. Vervolgens tikte Higuain in de rebound simpel. Al stond hij nu wel buitenspel.

De spits van Real Madrid maakte vijf minuten later ook de 4-1. Messi passte naar Aguëro, die vanaf de linkerkant met een volley de bal knap voortrok. Bij de tweede paal knikte Higuain kruislings soepel binnen: 4-1. In de extra tijd had Aguëro ook bijna zelf gescoord, maar hij zag zijn inzet na een mooie sprint rakelings voorlangs vliegen.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.