Laatste nieuws
04.55Oranje werkt oefenduels tegen Noorwegen en Ecuador af in Amsterdam en Eindhoven
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
22.04ADO met de hakken over de sloot tegen Oss, bizarre comeback Roda JC
21.59Jong Ajax verliest weer eens, nu bij MVV
21.56Cambuur pakt periodetitel na houdini-act in blessuretijd tegen Willem II
21.45'Ajax wil verdedigende middenvelder huren, Resink pas in de zomer serieuze optie'
21.10Oude bekenden terug op De Herdgang: Ihattaren volgt Almere met Buijs
21.05Crisis in Rotterdam? 'Als je De Klassieker verliest, dan is er een mini-crisis'
20.44Live Transfers: Lyon wil shoppen bij Chelsea, United zegt nee tegen Ramos
20.39'Oud-PSV-target mag wéér vertrekken: Engels avontuur lonkt ditmaal'
20.34Bosz geeft steun aan opponent: 'Dat is een hele zware taak'
20.24Vuurwerk vanuit leeg uitvak: TOP Oss – ADO tijdelijk gestaakt
20.05Twee Eredivisie-clubs geopperd voor Fitz-Jim: "Zie het zo gebeuren"
20.00Valente: 'Ik vind dat persoonlijk jammer, van mij had de F-Side er bij mogen zijn'
19.40Ajax-speler op de weg terug na blessure: 'Niet voorgesteld toen ik terugkwam'
19.40Kramer foetert op Feyenoord: 'Dat was echt dramatisch, zorgelijk dat je verliest'
19.35Praat mee op VP: De Graafschap - Roda JC Kerkrade
Resultaten x
Overige

Guardiola, Toni, Senderos, Van Lingen, Chavarria & Barios, De Roover, Real Madrid, Van Gaal & Mourinho

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt ELF Voetbal de belangrijkste buitenlandse wetenswaardigheden in een round-up en vult die gedurende de dag aan.

08-06-2010 23:04 door Redactie ELF Voetbal

BARCELONA - De Spaanse voetbalbond heeft Josep Guardiola een boete gegeven van 15.000 euro voor zijn belediging richting scheidsrechter Carlos Clos Gomez tijdens de competitiewedstrijd van FC Barcelona tegen Almeria. De succescoach van de Catalanen noemde de dienstdoende leidsman een leugenaar.

GENUA - Luca Toni staat voor een overgang naar Genoa. De Italiaanse aanvaller mag ondanks een doorlopend contract vertrekken bij Bayern München en AS Roma, de club die hem afgelopen seizoen tijdens de winterstop overnam op huurbasis, wilde eveneens niet met hem verder. Genoa heeft echter nog wel vertrouwen in de 33-jarige targetman. De onderhandelingen over een driejarig contract bevinden zich volgens Kicker in de eindfase.

LONDEN - Phillippe Senderos vervolgt zijn voetbalcarrière in dienst van Fulham. The Cottagers hebben de international van Zwitserland transfervrij overgenomen van Arsenal. De 25-jarige mandekker was bij de ploeg van Robin van Persie geen vaste waarde en stond zelf open voor een nieuwe club. Hij tekende bij Fulham een contract voor drie seizoenen.

BRUSSEL - Bert van Lingen heeft zijn contract bij de Belgische bond laten ontbinden. De Nederlander was bij de Rode Duivels als assistent-trainer van Dick Advocaat aangesteld, maar bleef in eerste instantie aan toen Advocaat overstapte naar Rusland. Van Lingen zat als assistent van Advocaats opvolger Georges Leekens op de bank tijdens de oefeninterland tegen Bulgarije, maar nu heeft de 64-jarige trainer alsnog besloten om te stoppen bij de Belgische ploeg. Het is niet duidelijk of Van Lingen nu Advocaat achterna zal reizen richting Rusland.

BRUSSEL - Anderlecht heeft haar selectie versterkt met twee Argentijnse talenten. De Belgische landskampioen heeft Pablo Chavarria (22) en Pierre Barios (19) overgenomen van Club Atletico Belgrando de Cordova, zo meldt de club op haar officiële website. Chavarria is voor ruim één miljoen euro gecontracteerd, terwijl op Barios een optie tot koop is afgedwongen. Hij wordt eerst voor één seizoen gehuurd.

BRUGGE - Club Brugge is nog altijd geïnteresseerd in de diensten van Sepp de Roover (foto). FC Groningen heeft weliswaar een optie in zijn contract gelicht, maar een langer verblijf van de verdediger in Groningen is nog allerminst zeker. Volgens Sporza geeft Club Brugge echter de voorkeur aan de komst van Marcos, speler van Standard Luik. Ook de Egyptenaar Ahmed Al Mohammady wordt genoemd.

MADRID - Real Madrid wil de selectie voor komend seizoen versterken met twee à drie spelers. Voorzitter Florentino Perez heeft in de Spaanse media laten optekenen dat Jesus Navas (Sevilla), Angel Di Maria (Benfica) en Yoann Gourcuff (Girondins Bordeaux) in beeld zijn bij De Koninklijke. Vorig seizoen werd circa 250 miljoen euro besteed aan topspelers als Cristiano Ronaldo en Kaká.

MÜNCHEN - Louis van Gaal en José Mourinho werkten samen bij FC Barcelona, stonden tegenover elkaar in de Champions League-finale van 2010 en zijn op 13 augustus opnieuw elkaars opponent. Bayern München speelt dan namelijk een oefenwedstrijd tegen Real Madrid, de nieuwe club van Mourinho. Het duel staat in het teken van het afscheid van voorzitter Franz Beckenbauer. Uli Hoeness wordt zijn opvolger.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.