Laatste nieuws
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.05'Selectie Manchester United helemaal klaar met kritiek van clubicoon Paul Scholes'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.09Ajax toont interesse in transfervrije Tomiyasu
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
13.40Verweij gaat in op geruchten rond Tomiyasu: 'Is bij Ajax aangeboden, maar...'
13.12Zomeraanwinst PSV gaat in op geruchten: 'Nooit iets gehoord over Real Madrid'
13.00Eredivisie-degradant weet niet te imponeren: 'Poep in de broek, lijkt soms wel'
12.55Til blikt lachend terug naar bizar opstootje tussen Slot en Simeone
12.45Liverpool-icoon neemt het op voor Slot: 'Salah heeft zichzelf voor gek gezet'
12.45'Ajax ruikt kans bij Bayern München: talentvolle aanvaller mag vertrekken'
12.25Zijn Perisic en Mauro inzetbaar tegen Atlético Madrid? 'Dat gaat goed'
12.05Scheidsrechters in Champions League aangesteld: PSV kan rekenen op ervaren arbiter
Resultaten x
Overige

Julio Cesar, Altidore, Jones, Lampard, Casillas, Palacios, Forlan, King, Pirlo, Behrami, Muntari

Het aftellen is begonnen. Over 5 dagen begint het WK in Zuid-Afrika. In de aanloop plaatst ELF Voetbal dagelijks een round up met korte nieuwsberichten over een van de grootste sportevenementen ter wereld. 

06-06-2010 21:46 door Redactie ELF Voetbal

BRAZILIË - Julio Cesar moet voor het eerst in twee jaar tijd een interland van het Braziliaanse elftal missen. De doelman van Inter doet maandag uit voorzorg niet mee in de oefenwedstrijd tegen Tanzania. Cesar raakte woensdag in een oefenduel met Zimbabwe licht geblesseerd aan zijn rug en wil geen risico's nemen. Heurelho Gomes of Doni zal de voor even vrijgekomen plek onder de lat innemen. Cesar zal bij de start van het WK weer volledig hersteld zijn van de lichte blessure.

VERENIGDE STATEN -
Voor Jozy Altidore komt het WK niet in gevaar. De aanvaller van de Verenigde Staten liep woensdag een enkelblessure op, maar is daar volledig van hersteld. Vandaag sloot de eerste keuze in de spits bij Amerika, zich weer aan bij de groepstraining.

AUSTRALIË -
Brad Jones, tweede doelman van Australië, heeft het trainingskamp van de Aussies verlaten. De keeper is naar huis gevlogen wegens een ernstig ziektegeval in zijn familie. Het is nog niet duidelijk of Jones terugkeert naar Zuid-Afrika en daarom heeft de Australische bond inmiddels een verzoek bij de FIFA ingediend om een vervanger te mogen oproepen, mocht dat nodig zijn. De wereldvoetbalbond heeft dat verzoek in beraad. De ploeg van de Nederlandse bondscoach Pim Verbeek begint het WK op 13 juni tegen Duitsland.

ENGELAND -
Frank Lampard blijft de strafschoppen van het Engelse nationale elftal nemen, meldt Sky Sports. In de media werd gesuggereerd dat Wayne Rooney wellicht de rol van eerste penaltynemer op zich zou nemen, maar bondscoach Fabio Capello blijft vertrouwen houden in Lampard. In de oefeninterland tegen Japan miste de middenvelder van Chelsea een strafschop. Overigens won Engeland het duel nog wel met 2-1 door twee Japanse eigen doelpunten.

SPANJE - Iker Casillas (foto) heeft kritiek geuit op de doelmannen van Engeland tijdens het WK. Robert Green, Joe Hart en David James strijden voor een plek onder de lat. Casillas laat in The Telegraph optekenen dat hij zeer te spreken is over het niveau van de Engelse veldspelers, maar dat de ploeg van bondscoach Fabio Capello wel met een keepersprobleem kampt. Alle sluitposten van het Engelse nationale elftal moesten het vorig seizoen slechts doen met speelminuten in de competitie.

HONDURAS - Wilson Palacios kan mogelijk niet in actie komen voor Honduras. De middenvelder van Tottenham Hotspur verliet zaterdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Roemenië (0-3) geblesseerd het veld. De 25-jarige speler werd per brancard van het veld gedragen. Nader onderzoek in het ziekenhuis moet de ernst van de scheenbeenblessure uitwijzen.

URUGUAY - Diego Forlan heeft alles wat Uruguay lief is even flink laten schrikken. De aanvaller van Atlético Madrid schreeuwde het uit van de pijn tijdens een Uruguayaanse trainingssessie. Ploeggenoot Walter Gargano stond op de voet van Forlan, maar na een korte medische behandeling kon de winnaar van de Europa League de training hervatten. Op vrijdag 11 juni speelt Uruguay op de openingsdag van het WK tegen Frankrijk.

ENGELAND - Ledley King heeft meegetraind met de WK-selectie van Engeland. De verdediger van Tottenham Hotspur lijkt de belangrijkste gedadigde om samen met John Terry het hart van de defensie te vormen. Rio Ferdinand (Manchester United) is afgehaakt met een blessure en voor concurrent Matthew Upson kwam de training te vroeg. De verdediger van West Ham United heeft last van een griepje. Verder maken ook Jamie Carragher en Michael Dawson nog kans op een plaats in de defensie van Engeland.

ITALIË - Marcello Lippi wil Andrea Pirlo ondanks zijn blessure bij de WK-selectie houden. De bondscoach van Italië kan tijdens de gehele groepsfase waarschijnlijk geen beroep doen op de aan zijn kuit geblesseerde speler. "Maar misschien is hij topfit voor de vierde wedstrijd. Wie zal het zeggen?", aldus Lippi tegenover Sky Sports. De kans is zelfs aanwezig dat Pirlo kan spelen in de derde groepswedstrijd tegen Nieuw-Zeeland.

ZWITSERLAND - Valon Behrami haakte zaterdag af in de oefeninterland van Zwiterland tegen Italië (1-1), maar het WK komt niet in gevaar voor de Zwitser. Onderzoeken hebben uitgewezen dat er geen sprake is van een ernstige blessure. Behrami moest zich zaterdag na een uur laten vervangen.

GHANA - Sulley Muntari dreigt het eerste duel op het WK te moeten missen. De Ghanees heeft last van een blessure aan zijn dijbeen, meldt BBC. Het openingsduel tegen Servië komt daardoor in gevaar voor de speler van Internazionale. Na het wegvallen van Michael Essien is Muntari de belangrijkste speler van Ghana.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.