Veel namen circuleerden de laatste maanden in Den Haag. De club voerde onder meer gesprekken met Jan Everse en Zeljko Petrovic. Met laatstgenoemde zaten Van der Kallen en Paul Beyersbergen, lid van de Raad van Commissarissen, onlangs nog op een terras in Scheveningen te praten over de vacante positie. Ook werd Alfons Groenendijk gepolst. De eerder dit seizoen bij Willem II ontslagen trainer voerde positieve gesprekken maar zag er toch vanaf. "De situatie bij ADO Den Haag is zo dat er veel doorlopende contracten zijn, zowel bij de spelers als de technische staf. Dan kan ik het niet doen zoals ik het graag wil, want dan heb ik te weinig invloed", zei Groenendijk na zijn afhaken. In Maurice Steijn, die het afgelopen seizoen afmaakte na het ontslag van Raymond Atteveld, ziet de club wel een toekomstig hoofdtrainer.
Uiteindelijk wordt dus Van den Brom (47) verrassend de nieuwe trainer die ADO Den Haag ook komend seizoen in de Eredivisie moet zien te houden. Van den Brom, die twee interlands speelde voor Oranje, kwam tijdens zijn profloopbaan uit voor Ajax, Vitesse, De Graafschap en het Turkse Istanbulspor. Na zijn carrière was de ex-prof eerst scout bij De Graafschap en trainde hij de amateurs van Bennekom alvorens hij Hoofd Jeugdopleidingen werd bij Ajax. Daarna verkaste hij naar AGOVV die hij nu dus verlaat om in de Eredivisie te gaan trainen.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeVan der Kallen bevestigt: 'Van den Brom nieuwe trainer ADO'
John van den Brom tekent een tweejarig contract bij voetbalclub ADO Den Haag. De huidige trainer van AGOVV uit Apeldoorn verlaat de eerstedivisieclub om naar de Residentie te verkassen. Dat bevestigt ADO-eigenaar Mark van der Kallen aan Elfvoetbal.

