Laatste nieuws
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
22.04ADO met de hakken over de sloot tegen Oss, bizarre comeback Roda JC
21.59Jong Ajax verliest weer eens, nu bij MVV
21.56Cambuur pakt periodetitel na houdini-act in blessuretijd tegen Willem II
21.45'Ajax wil verdedigende middenvelder huren, Resink pas in de zomer serieuze optie'
21.10Oude bekenden terug op De Herdgang: Ihattaren volgt Almere met Buijs
21.05Crisis in Rotterdam? 'Als je De Klassieker verliest, dan is er een mini-crisis'
20.44Live Transfers: Lyon wil shoppen bij Chelsea, United zegt nee tegen Ramos
20.39'Oud-PSV-target mag wéér vertrekken: Engels avontuur lonkt ditmaal'
20.34Bosz geeft steun aan opponent: 'Dat is een hele zware taak'
20.24Vuurwerk vanuit leeg uitvak: TOP Oss – ADO tijdelijk gestaakt
20.05Twee Eredivisie-clubs geopperd voor Fitz-Jim: "Zie het zo gebeuren"
20.00Valente: 'Ik vind dat persoonlijk jammer, van mij had de F-Side er bij mogen zijn'
19.40Ajax-speler op de weg terug na blessure: 'Niet voorgesteld toen ik terugkwam'
19.40Kramer foetert op Feyenoord: 'Dat was echt dramatisch, zorgelijk dat je verliest'
19.35Praat mee op VP: De Graafschap - Roda JC Kerkrade
19.20Praat mee op VP: Willem II - SC Cambuur
Resultaten x
Overige

Flores, Smith, Merida, Morientes, Rensing & Görlitz, Frutos, Skarabot, Aurelio, Cannavaro, Scolari, Mihajlovic

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt ELF Voetbal de belangrijkste buitenlandse wetenswaardigheden in een round-up en vult die gedurende de dag aan.

25-05-2010 23:12 door Redactie ELF Voetbal

MADRID - Quique Sanchez Flores is door Atlético Madrid beloond voor zijn goede werk de afgelopen maanden. De trainer zet woensdag zijn handtekening onder een nieuw éénjarig contract. Atlético stelde Flores zeven maanden geleden aan na een zeer slechte competitiestart onder Abel Resino. Toen Flores kwam verkeerde de club zelfs in degradatiegevaar, maar de 45-jarige trainer leidde de Madrilenen naar de bovenste helft van de ranglijst en pakte als hoogtepunt van de opleving de winst van de Europa League.

GLASGOW - Walter Smith blijft nog één jaar manager van Glasgow Rangers. De ervaren oefenmeester is met de Schotse kampioen een nieuw éénjarig contract overeengekomen. Dat mag opmerkelijk genoemd worden, want Smith en zijn technische staf werkten de afgelopen maanden zonder contract. Dit vanwege de ernstige financiële problemen waaronder Glasgow Rangers gebukt gaat. Door het kampioenschap en de daaraan gepaarde Champions League-kwalificatie is er wat geld vrijgekomen om de staf te binden.

MADRID - Fran Merida keert terug naar zijn vaderland. Atlético Madrid won de strijd om de gewilde Spanjaard, die bij Arsenal zijn contract niet verlengde. De transfervrije Merida tekende bij Atlético een contract voor vier seizoenen. Ook bij Arsenal kon de twintigjarige spelmaker bijtekenen, maar vanwege een gebrek aan perspectief koos hij voor een vertrek uit Londen. Diverse clubs waren geïnteresseerd, maar Merida koos voor Atlético.

MARSEILLE - Fernando Morientes gaat Olympique Marseille deze zomer verlaten. De ervaren Spanjaard wil zijn loopbaan elders voortzetten. Galatasaray en een lucratief aanbod uit Qatar behoren tot de mogelijkheden die hij heeft.

MUNCHEN - Michael Rensing en Andreas Görlitz mogen van Bayern München uitkijken naar een andere club. Van beide spelers wordt het contract niet verlengd. Doelman Rensing was de beoogde opvolger van Oliver Kahn maar wist niet te imponeren en verloor zijn basisplaats het afgelopen seizoen al snel aan Hans-Jörg Butt. Görlitz, die eerdere jaren verhuurd was aan Karlsruher SC, kwam helemaal niet aan spelen toe onder Louis Van Gaal. 

BRUSSEL - Nicolas Frutos blijft bij zijn eerder genomen beslissing om te stoppen met het spelen van betaald voetbal. De aanvaller liet in maart 2010 zijn contract ontbinden bij Anderlecht en weigerde recent een aanbieding van een Argentijnse club.

GENT - AA Gent heeft een derde Sloveen aan zijn selectie toegevoegd. De 22-jarige linksback Matija Skarabot komt over van Gorica en tekent tot 2013.

LIVERPOOL - Liverpool heeft de contractonderhandelingen met Fabio Aurelio afgebroken. De club kon niet tot overeenstemming komen met de Brazilaanse vleugelverdediger. Daardoor komt er naar vier jaar een einde aan het verblijf van Aurelio op Anfield Road.

TURIJN - Fabio Cannavaro dreigt na het WK clubloos te raken. Juventus heeft besloten om de optie in het contract van de 36-jarige verdediger niet te lichten, zodat de verbintenis ten einde loopt. Cannavaro wil zelf graag nog minimaal een jaar doorgaan.

BUNYODKOR - Felipe Scolari heeft zijn contract in Oezbekistan bij Bunyodkor verscheurd. De voormalig trainer van Chelsea, Portugal en Brazilië wil naar eigen zeggen de kosten van de club drukken. Scoalri gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging in Europa of zijn vaderland Brazilië.

MILAAN - Sinisa Mihajlovic lijkt de opvolger van Jose Mourinho te worden bij Internazionale. Vertrekt de Portugees naar Real Madrid, dan is de Serviër een belangrijke kandidaat om de nieuwe trainer van de Champions League-winnaar te worden. De voormalig verdediger zit in ieder geval zonder club, want gisteren stapte hij op bij Catania.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.