Laatste nieuws
10.10Mike Verweij: ‘Als Shane Kluivert niet speelt bij Barça, is Ajax logische stap’
10.05'De club wil gaan uitbreiden naar 40 duizend plekken en elk jaar Europees voetbal'
10.05Ouaissa wijst op groot verschil bij NEC: 'Vorig jaar was het een beetje saai'
10.00Atlético Madrid wil gewenste aanvallende versterking weghalen bij Barcelona
09.50Uitblinker op tijd fit voor duel met Feyenoord: 'Moeten ze niet onderschatten'
09.45De balans na drie jaar Bosz bij PSV: veel meer goals en Til als meest gebruikte speler
09.30Curaçao in meerdere opzichten de kleinste
09.30Guardiola: 'Salah is één van de beste Premier League-spelers ooit'
09.25'Vloek' voor duel met PSV: 'Of het in de Tachtigjarige Oorlog was, we zien mogelijkheden'
09.20Roda JC breekt met trainer: 'Het was de keuze van de club'
09.20Correia reageert op 'één miljoen-clausule' in contract: 'Dat is super, echt top'
09.20Roda JC legt uit waarom het breekt met Van Dessel
09.10Chery stopt na mislopen WK als international Suriname: 'Trots is groter dan teleurstelling'
09.07Hectische dag voor Boëtius door paspoortgate: 'Het was gissen voor mij'
09.07Kroes rekent af met ‘onwaarheden’ bij Ajax: ‘Hoezo dan? Waarom moet dit zo?’
09.05Sleutelduel tegen Twente voor Ajax en García, die nog niet over zijn positie wil praten
09.05Teleurstelling bij Dordrecht en Kuijt na zeperd tegen Roda JC: 'Play-offs ver weg'
09.00Oppervolksclub RC Lens gaat PSG te lijf met supertrio en pure hartstocht
08.50Pikant weerzien: Lijnders leidt Man City tegen Liverpool door schorsing Guardiola
08.48AD onthult 'verbinder' in paspoortgate: 'Paes gewaarschuwd, maar niet door hem'
08.28Ronaldo direct succesvol bij rentree Al-Nassr: 'Goed om terug te zijn'
08.23Cruijff moet gaan snijden bij Ajax: 'Wijndal, Akpom en Gaaei niet goed genoeg'
08.20FC Twente als ideale medicijn voor zoekende Ajax-spits Weghorst
08.15VI Live: Slot met Liverpool tegen Man City, Barcelona op bezoek bij Atletico
08.15Tussen voetbal en raketten: het leven van Pelle van Amersfoort in Qatar
07.52Bosz deelt mooiste herinnering aan Abdelhak Nouri: 'Dat is wel heel bijzonder'
07.42Doelman hint op PSV-exit: 'Het perspectief bij PSV is volgend seizoen niet daar'
07.30VI Live: PSV hoopt tegen FC Utrecht volgende stap richting titel te zetten
07.30PSV gaat voor vrij zeldzame dubbel tegen FC Utrecht
07.07ADO ruikt titel en kan op Paasmaandag toeslaan: 'Dat is nu binnen handbereik'
07.07Büttner tweemaal trefzeker na formele ontslagbrief: 'Hans, je moet goed lezen...'
06.00Het hardste (en beste) verdedigingsduo ooit: Theo de Tank en IJzeren Rinus
00.02Van Persie geeft concreet voorbeeld van feedback van Advocaat bij Feyenoord

Gisteren

23.57Van Mieghem verwacht met ADO Den Haag de Eredivisie in te gaan
23.57Kroes snapt niets van Farioli-kritiek bij Ajax: 'Was soms niet om aan te gluren'
Resultaten x
Overige

De Fauw, Ajax, Excelsior, AGOVV, Molhoek, NEC, GA Eagles, Kappenberg, De Graafschap, Mokotjo, Heerenveen, Helmond Sport, Skoubo

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in ons land. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

17-05-2010 22:13 door Redactie ELF Voetbal

KERKRADE - Davy de Fauw is door de tuchtcommissie van de KNVB voor drie duels geschorst. De verdediger kreeg die straf na zijn rode kaart in het play-off duel met FC Utrecht (4-1 nederlaag). De Fauw heeft het schikkingsvoorstel geaccepteerd, zo meldt L1

AMSTERDAM - Mitchell Donald en Jan-Arie van der Heijden zijn twee opvallende gezichten die morgen met de selectie van Ajax afreizen naar Curaçao voor de Chippie Polar Cup. Het duo werd verhuurd aan Willem II, maar mag het nu laten zien in het shirt van Ajax. De internationals met verplichtingen ontbreken tijdens de afsluitende trainingsstage. De selectie wordt aangevuld met enkele talenten. 

ROTTERDAM - Excelsior heeft zeker iets te zoeken in de Eredivisie. Dat zei trainer Alex Pastoor vanavond op Radio Rijnmond. De Rotterdammers gaan op zoek naar enkele gerichte aankopen en nemen VVV en Heracles als voorbeeld hoe een club met beperkte middelen succesvol kan zijn. 

HEERENVEEN - Ron Jans hoopt dat Yme Kuiper aanblijft als voorzitter van SC Heerenveen. Volgens geruchten lijkt de voorzitter te vertrekken bij de club. De nieuwe oefenmeester geeft tegenover Omroep Friesland aan dat hij hoopt op een samenwerking met Kuiper.

APELDOORN - Michiel Hemmen blijft actief in de Jupiler League. De spits van BV Veendam stapt transfervrij over naar AGOVV. Volgens RTV Noord tekent de 22-jarige voormalig spits van FC Volendam een contract voor twee seizoenen in Apeldoorn.

ARNHEM - Rogier Molhoek moet opnieuw onder het mes. De middenvelder van Vitesse speelde dit seizoen nog niet vanwege een enkelblessure en wordt morgen volgens De Gelderlander geopereerd aan een zwevend stukje bot. Onduidelijk is hoe lang de linkspoot uit de roulatie is.

NIJMEGEN - NEC is met vertraging afgereisd naar het afsluitende trainingskamp in Curacao. Vanwege de aswolk vertrok het vliegtuig later. NEC speelt oefenduels tegen ondermeer Ajax en gaat ook clinics geven.

DEVENTER - Sonny Bosz vertrekt bij Go Ahead Eagles. Hij kon als amateur in Deventer blijven, maar had daar volgens De Stentor geen trek in. Het dagblad meldt verder dat Sander Post vertrekt bij de Eagles en dat het onzeker is of Nigel Hasselbaink en Glenn Kobussen blijven.

ALMERE - Mitchell Kappenberg heeft het betaald voetbal vaarwel gezegd. De 24-jarige middenvelder speelt volgend seizoen voor HHC Hardenberg. Kappenberg komt over van FC Omniworld.

DOETINCHEM - Remy Raterink vervolgt zijn loopbaan bij De Graafschap. De 18-jarige spits wordt door de Superboeren overgenomen van tweedeklasser DZC'68. De aanvaller werd gevolgd door meer BVO's, maar koos voor de Eredivisionist. Raterink start de voorbereiding bij de beloften.

ROTTERDAM - Kamohelo Mokotjo speelt sowieso volgend seizoen in de Eredivisie en ook zeker in Rotterdam. Maar waar in Rotterdam is nog niet duidelijk. De Zuid-Afrikaan is eigendom van Feyenoord en kwam uit op huurbasis bij promovendus Excelsior. In het Algemeen Dagblad geeft Mokotjo aan op korte termijn om de tafel te gaan met Leo Beenhakker. "Van hem hoor ik wel wat hij met mij wil. Door deze promotie komt er nu ook de mogelijkheid om eredivisie met Excelsior te spelen."

HEERENVEEN
- SC Heerenveen heeft zich versterkt met Enrico Patrick. De 17-jarige verdediger komt over van Hoofdklasser AFC Amsterdam. Met die club doet hij nu mee om het algemeen amateurkampioenschap van Nederland.

HELMOND - De transfer van Youssef Chida en René Paardekooper naar Gemert is nog niet helemaal rond. De website Kliksport meldt dat de kampioen van de Hoofdklasse B snel op antwoord hoopt van het duo, dat moet vertrekken bij Helmond Sport.

KERKRADE - Morten Skoubo speelt ook komend seizoen voor Roda JC. De Limburgers kwamen met FC Utrecht overeen dat de Deense spits nog een jaar gehuurd wordt. Daarna is Skoubo transfervrij.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.