Laatste nieuws
10.25Feyenoord is boos door blessure Sauer en eist financiële compensatie
10.25Mbappé over het hebben van dubbele nationaliteit: 'Is anders dan voor een club'
10.19'Heel trots moment' door officieus Ajax-debuut: 'Spelers gaven me complimenten'
10.10'WK-schurk' Robben duikt op in ludieke Mexicaanse chipsreclame
10.05'De club wil gaan uitbreiden naar 40 duizend plekken en elk jaar Europees voetbal'
10.05Ouaissa wijst op groot verschil bij NEC: 'Vorig jaar was het een beetje saai'
10.00Atlético Madrid wil gewenste aanvallende versterking weghalen bij Barcelona
09.50Uitblinker op tijd fit voor duel met Feyenoord: 'Moeten ze niet onderschatten'
09.45De balans na drie jaar Bosz bij PSV: veel meer goals en Til als meest gebruikte speler
09.30Curaçao in meerdere opzichten de kleinste
09.30Guardiola: 'Salah is één van de beste Premier League-spelers ooit'
09.25'Vloek' voor duel met PSV: 'Of het in de Tachtigjarige Oorlog was, we zien mogelijkheden'
09.20Roda JC breekt met trainer: 'Het was de keuze van de club'
09.20Correia reageert op 'één miljoen-clausule' in contract: 'Dat is super, echt top'
09.20Roda JC legt uit waarom het breekt met Van Dessel
09.10Chery stopt na mislopen WK als international Suriname: 'Trots is groter dan teleurstelling'
09.07Hectische dag voor Boëtius door paspoortgate: 'Het was gissen voor mij'
09.07Kroes rekent af met ‘onwaarheden’ bij Ajax: ‘Hoezo dan? Waarom moet dit zo?’
09.05Sleutelduel tegen Twente voor Ajax en García, die nog niet over zijn positie wil praten
09.05Teleurstelling bij Dordrecht en Kuijt na zeperd tegen Roda JC: 'Play-offs ver weg'
09.00Oppervolksclub RC Lens gaat PSG te lijf met supertrio en pure hartstocht
08.50Pikant weerzien: Lijnders leidt Man City tegen Liverpool door schorsing Guardiola
08.48AD onthult 'verbinder' in paspoortgate: 'Paes gewaarschuwd, maar niet door hem'
08.28Ronaldo direct succesvol bij rentree Al-Nassr: 'Goed om terug te zijn'
08.23Cruijff moet gaan snijden bij Ajax: 'Wijndal, Akpom en Gaaei niet goed genoeg'
08.20FC Twente als ideale medicijn voor zoekende Ajax-spits Weghorst
08.15VI Live: Slot met Liverpool tegen Man City, Barcelona op bezoek bij Atletico
08.15Tussen voetbal en raketten: het leven van Pelle van Amersfoort in Qatar
07.52Bosz deelt mooiste herinnering aan Abdelhak Nouri: 'Dat is wel heel bijzonder'
07.42Doelman hint op PSV-exit: 'Het perspectief bij PSV is volgend seizoen niet daar'
07.30VI Live: PSV hoopt tegen FC Utrecht volgende stap richting titel te zetten
07.30PSV gaat voor vrij zeldzame dubbel tegen FC Utrecht
07.07ADO ruikt titel en kan op Paasmaandag toeslaan: 'Dat is nu binnen handbereik'
07.07Büttner tweemaal trefzeker na formele ontslagbrief: 'Hans, je moet goed lezen...'
06.00Het hardste (en beste) verdedigingsduo ooit: Theo de Tank en IJzeren Rinus
Resultaten x
Overige

Feyenoord, Zeefuik, Wormgoor, Janssen, Snoyl, Van der Zwan, Fortuna Sittard, Denneboom

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in ons land. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws samen in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
15-04-2010 20:54 door Redactie ELF Voetbal

ALBLASSERDAM - De oefenwedstrijd tussen VV Alblasserdam en Feyenoord is verplaatst naar donderdag 13 mei. Het duel stond gepland voor 6 mei, maar kan niet doorgaan omdat de return van de bekerfinale tussen Feyenoord en Ajax die dag gespeeld gaat worden. Als de oefenwedstrijd niet was doorgegaan, was de amateurclub in grote problemen gekomen. Danny Buijs, die in het verleden zelf speelde bij de zaterdag eersteklasser, heeft ervoor gezorgd dat Alblasserdam begin mei zou oefenen tegen Feyenoord om zo de financieel geplaagde amateurclub uit de brand te helpen. Het duel in de Hoekse Waard begint om 19.00 uur, de reeds aangeschafte kaarten blijven geldig of kunnen weer ingeleverd worden.

DORDRECHT - Género Zeefuik wil zich volgend seizoen richten op een kans in de voorbereiding bij PSV. Dit seizoen speelt de aanvaller nog op huurbasis bij FC Dordrecht. De 20-jarige aanvaller had in de winterstop voor het laatst contact met zijn eigenlijke werkgever. "Toen gaven ze aan dat ik zo door moest blijven gaan," vertelt Zeefuik tegenover RTV Rijnmond. "Na dit seizoen gaan we verder praten." De aanvallers Danko Lazovic en Jonathan Reis zijn vertrokken, waardoor er ruimte is vrij gekomen in de aanvalslijn van de Eindhovense club. "Ik denk er wel aan," zegt Zeefuik. "Ik wil nu gaan voor mijn kans in de voorbereiding en daar ga ik hard aan werken."

DOETINCHEM - De Graafschap heeft Vito Wormgoor definitief vastgelegd. De 21-jarige verdediger komt over van FC Utrecht, waar hij transfervrij mocht vertrekken nadat de club besloot zijn aflopende contract niet te verlengen. Dit seizoen komt Wormgoor al op huurbasis voor de Superboeren uit. Hij speelde tot dusver 30 wedstrijden, waarin hij twee keer scoorde. Hij tekende in Doetinchem een contract voor twee jaar.

BREDA - Na maanden blessureleed maakt Tyrone Loran vanavond (donderdag, red.) zijn rentree bij Jong NAC Breda. In eigen huis neemt de ploeg van John Karelse het op tegen BV Veendam. Loran kwam voor het laatst in actie tijdens de wedstrijd tegen Vitesse op 17 oktober. Na een botsing moest hij toen met een zware knieblessure het veld verlaten. Het is nog onzeker of Loran ook volgend seizoen in West-Brabant speelt, omdat zijn contract afloopt.

ENSCHEDE - FC Twente hoopt komende zondag in het competitieduel tegen Feyenoord te kunnen beschikken over Theo Janssen. De middenvelder viel afgelopen zaterdag tegen Heerenveen uit met een scheurtje in zijn hamstring. "Ik doe er alles aan, maar het zal lastig worden", zegt hij in TC/Tubantia. De Tukkers moeten het zondag sowieso stellen zonder de geschorste Cheikh Tioté.

BREDA - Trainer Robert Maaskant van NAC Breda heeft besloten de disciplinaire schorsing van Ferne Snoyl ongedaan te maken. De verdediger werd maandag voor 'een gebrek aan professionaliteit' opnieuw uit de selectie gezet. Snoyl miste daardoor het duel met Vitesse van dinsdag. Eerder werd de verdediger uit de selectie gezet omdat hij te zwaar was. Zowel speler als coach benadrukt tegen BN/De Stem dat overgewicht dit keer niet de reden was, maar willen de precieze oorzaak niet noemen. "Ik ben nu niet te zwaar", aldus Snoyl. "Nu ging het over iets anders. Het was meer een vervolg. Ik kan alleen maar zeggen dat het nu is opgelost." Een naar eigen zeggen open gesprek deed Maaskant voor de tweede keer beslissen Snoyl in genade aan te nemen.

DEVENTER - Go Ahead Eagles heeft een nieuwe spits aangetrokken voor het nieuwe seizoen. Frank van der Zwan wordt transfervrij overgenomen van FC Utrecht, waar hij enkele weken geleden tegen RKC Waalwijk zijn competitiedebuut maakte in de hoofdmacht. De 21-jarige aanvaller, die eerder voor ADO Den Haag uitkwam en vorig seizoen een halfjaar op huurbasis voor HFC Haarlem, is de huidige topscorer van Jong FC Utrecht. Hij tekende een contract voor twee jaar, met een optie voor nog een seizoen.

SITTARD - Fortuna Sittard heeft twee Braziliaanse spelers op proef. Het gaat om Diogo Pinheiro Sousa (20) en João Marcos Quintanilha (19). Het duo is afkomstig van Botafogo uit Rio de Janeiro. De twee aanvallend ingestelde middenvelders blijven tien dagen in Sittard, meldt De Limburger. Fortuna '54 speelde meer dan een halve eeuw geleden een wedstrijd tegen Botafogo. Vorig jaar tijdens een herdenking van dat treffen, legde Fortuna contact met de clubleiding van Botafogo. De komst van de twee stagiaires is een eerste vorm van samenwerking. Een bestuurslid van Botafogo komt de komende dagen naar Sittard om over mogelijke verdere vormen van samenwerking te praten.

ROTTERDAM - Romano Denneboom start komende zondag bij Sparta in de basis in de belangrijke wedstrijd tegen FC Utrecht. Trainer Aad de Mos maakte dat donderdag bekend na afloop van de training op het strand van Scheveningen. Denneboom,die onder Aad de Mos, terugkeerde in de selectie, speelde maandag mee met Jong Sparta in het duel met Jong Helmond Sport en daarin gaf hij een assist en maakte hij een goal. Woensdag viel hij in bij het eerste in het duel met Feyenoord in de Kuip dat met 3-0 werd verloren. De tegen Feyenoord geschorste Nick Viergever keert ook weer terug in de basiself.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.