ZEIST - De tuchtcommissie van de KNVB heeft Niklas Moisander (AZ), Cheik Tiote (FC Twente) en Nick Hofs (Vitesse) allen voor één wedstrijd geschorst. Moisander en Tiote ontvingen dinsdagavond hun vijfde gele kaart van dit seizoen, Hofs zijn negende.
SITTARD - Een aantal sponsors van Fortuna Sittard geeft in samenwerking met de gemeente Sittard-Geleen 5.000 kaartjes weg voor het duel met BV Veendam. De Limburgers willen graag in een goed gevuld stadion spelen. Als Fortuna Sittard de wedstrijd wint, wordt degradatie voorkomen. Anders wordt het de laatste speeldag nog spannend.
DEN HAAG - Andrzej Niedzielan keert wellicht terug naar Nederland. De Poolse spits staat volgens zijn zaakwaarnemer in de belangstelling van ADO Den Haag. "Andrzej wil graag weer in de Eredivisie spelen", aldus de belangenbehartiger in de Poolse media. Niedzielan speelde in Nederland voor NEC.
SITTARD - Na zes maanden blessureleed trainde Charly van den Ouweland dinsdag weer deels met de groep van Fortuna Sittard mee. Hij raakte op 16 oktober in het duel met FC Dordrecht zwaar geblesseerd aan zijn knie. "Charly richt zich volledig op de voorbereiding van het nieuwe seizoen", aldus trainer Roger Reijners op de website van de Limburgers.
TILBURG - Willem II gaat niet verder met hoofdsponsor Destil. Het bedrijf blijft wel aan de Tilburgse club verbonden, maar op een meer bescheiden niveau. Destil was de afgelopen twee seizoenen geldschieter van Willem II, dat al enige tijd bezig is met het zoeken naar een alternatief. De club is daarover met diverse partijen is gesprek.
DEN HAAG - Jens Toornstra kan zijn contract bij ADO Den Haag verlengen. Raymond Atteveld had hierover vorige week volgens het AD een gesprek met de zaakwaarnemer van de middenvelder. Het huidige contract van Toornstra loopt tot medio 2012, maar diverse clubs zouden al belangstelling hebben getoond. Daarom wil ADO Den Haag het talent langer binden.

