Laatste nieuws
09.40Van Persie enorm verbitterd over Ajax: ‘Feyenoord - PSV is een topwedstrijd, dit niet’
09.35Van Hooijdonk verrast door relatie Buijs en Ihattaren: 'Dat vind ik beetje tricky'
09.31Go Ahead Eagles komt tekort tegen FC Twente: 'Het was moeizaam en lastig'
09.30Minder punten dan Priske: 'Bij verlies tegen Heerenveen heeft Van Persie groot probleem'
09.20Van Persie evalueert eigen functioneren iedere dag: 'Ben daar erg tevreden over'
09.17Grim springt in de bres voor Ajax-verdediger: 'Meer respect voor hem tonen'
09.10Nederlandse arbitrage gekraakt: 'Het is topsport en daarin gelden geen excuses'
09.00Voor de fijnproevers: de schitterende steekpass van Valente tegen Ajax
09.00VP's Elftal van de Week: Ajax hofleverancier na zege op Feyenoord in Klassieker
08.55Feyenoord-verdediger zit helemaal stuk in Amsterdam: 'Dit is verschrikkelijk'
08.46Resink bespreekt winters vertrek bij Groningen: 'Uiteindelijk wil ik stap maken'
08.40'Ajax klopt aan bij Bournemouth in zoektocht naar vleugelverdediger'
08.37'Tomiyasu dinsdag gekeurd, Ajax en Japanner mogelijk toch langer met elkaar door'
08.26Italiaanse pers kraakt Napoli, maar ziet Lang strijden: 'De enige met energie'
08.15De dure domper voor NEC: géén top drie door afgekeurde goal in slotfase
08.00Hornkamp verbaast met bijzondere penalty: 'Heb het thuis ook even geoefend'
07.58Ochtendkranten: Voetbalvernuft Ajax, machteloos Feyenoord, argwaan bij PSV
07.45De samenvatting: PSV vergroot gat met Feyenoord na spektakel tegen Heracles
07.34Invallers van Feyenoord en Van Persie zwaar onder vuur: 'Slecht geïnstrueerd'
07.30Lammers kijkt ogen uit bij FC Twente - Go Ahead: 'Ik heb dit nog nooit gezien'
07.27Depay met Corinthians via strafschoppen naar Braziliaanse bekerfinale
07.20Ten Cate hoopt op WK-deelname: 'Dat WK is nog wel een dingetje'
07.09Driessen gruwelt: 'Ajax-onwaardig, zelfs Farioli maakte het niet zo bont'
07.00Memphis helpt Corinthians aan finaleplek met benutte strafschop
07.00Het veelbesproken moment: PSV ontsnapt na discutabele beslissing van arbitrage
06.55Van Hanegem snoeihard: 'Denkt Van Persie dat wij allemaal achterlijk zijn?'
06.45Hadj Moussa hevig onder vuur: 'Je laat nu gewoon je elftal in de steek'
06.30De samenvatting: Ajax wint Klassieker en vergroot zorgen bij Feyenoord
02.10Van Persie sneert naar 'counterend' Ajax: 'Feyenoord-PSV, dat is een topwedstrijd'
00.20Verhit moment in Klassieker: Wijndal en Hadj Moussa ontvangen geel na opstootje
00.15Overmars staat door Nederlanders voor uitdaging bij Antwerp: 'Einde van tijdperk'
00.15Toptalent wijst Ajax keihard af: 'Tuurlijk was het moeilijk om nee te zeggen'
00.01'Opvallend: 32-jarige kan 'droomtransfer' maken door interesse Inter en Juventus’
00.00De beelden: 'Mister 1-0' opent score voor Ajax in Klassieker en loopt hoofdwond op

Gisteren

23.49Van Hooijdonk kritisch na interview Van Persie: 'Vind dit een rare uitspraak'
Resultaten x
Overige

Deel 2: Man City, Burnley, Standard, Turkije, Arsenal, Ribéry, Renard, Stoilov, Chavez

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in de landen om ons heen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
08-04-2010 22:48 door Redactie ELF Voetbal

BRUGGE - Daniel Chavez maakt aan het einde van dit seizoen de overstap van Club Brugge naar Westerlo. De 22-jarige international van Peru tekende bij zijn nieuwe club een contract voor drie seizoenen. Bij Brugge wist hij zich nooit op te werken tot een vaste waarde.

SOFIA - Bondscoach Stanimir Stoilov van Bulgarije gaat tijdens de kwalificatiecampagne voor het EK 2012 in Polen en Oekraïne geen spelers oproepen uit de Bulgaarse competitie. Stoilov acht de aanwezige spelers niet goed genoeg voor het nationale elftal.

LUANDA - Hervé Renard heeft twee dagen na zijn vertrek als bondscoach van Zambia al een nieuwe baan. De Fransman gaat aan de slag als eindverantwoordelijke van de nationale ploeg van Angola. Renard tekende een tweejarige verbintenis en is de opvolger van de Portugees Manuel Jose, die na de Afrika Cup moest wijken bij het Afrikaanse land.

MUNCHEN - Franck Ribéry heeft voor zijn verjaardag een cadeau met een stille hint gekregen van Bayern München. De aanvaller, die woensdag samen met zijn teamgenoten ten koste van Manchester United doorging naar de halve finales van de Champions League, kreeg een pen. Bayern wil namelijk graag dat de gewilde aanvaller zijn in 2011 aflopende contract verlengd.

MANCHESTER - Manager Roberto Mancini van Manchester City wil snel rond de tafel met Joe Hart. De 22-jarige doelman wordt dit seizoen verhuurd aan Birmingham City, maar de Italiaan zou volgend jaar graag zien dat Hart de concurrentiestrijd aangaat in Manchester met de huidige doelman Shay Given. "Ik denk aan een routatiesysteem", zegt de manager op de eigen website. Hart behoort tot de vaste kern van het Engelse nationale elftal en lijkt ook zeker van zijn plaats in de WK-selectie, die in juni naar Zuid-Afrika afreist. Zondag mag Hart overigens niet spelen tegen Manchester City. Dat kwamen beide partijen overeen tijdens zijn huurovereenkomst.

BURNLEY - Manager Brian Laws zit zaterdag tijdens de wedstrijd tegen Hull City wellicht voor de laatste keer op de bank bij Burnley FC. Mocht de promovendus het degradatieduel verliezen, is het over en sluiten voor Laws. Dat maakte het management bekend. Burnley haalde uit de laatste 14 wedstrijden slechts 4 punten. Zaterdag ging de ploeg in eigen huis met 1-6 onderuit tegen Manchester City. Na negen minuten was het al 0-3, bij de rust 0-5. Laws volgde in januari Owen Coyle op, die werd weggekaapt door Bolton Wanderers.

LUIK - De spelers van Standard Luik is een lucratieve winstpremie in het vooruitzicht gesteld. Als de Waalse ploeg vanavond (donderdag, red.) Hamburger SV uitschakelt in de Europa League en de halve finale bereikt, krijgt elke speler een bedrag van 15.000 op zijn bankrekening bijgeschreven. De heenwedstrijd werd met 2-1 verloren. De vorige ronden leverden per speler een bedrag van tussen de 8.000 en 10.000 euro op. Het bedrag komt uit de extra inkomsten. Enkel aan winstpremies van de UEFA kreeg Standard al 9,5 miljoen euro binnen. Daar komen nog recettes en mediagelden bij.

ISTANBUL - De Turkse politie heeft nog eens 7 personen aangehouden die ervan worden verdacht de afgelopen jaren wedstrijden te hebben vervalst in de Turkse competities. Vorige maand werden al 50 betrokkenen opgepakt. Het persbureau Anatolio liet eerder al weten dat er ook spelers uit de hoogste klasse betrokken zijn. De Turkse voetbalbond steekt veel energie in het onderzoek naar fraude in de Turkse competities. De bond gaf vorig jaar al de opdracht om drie wedstrijden te onderzoeken op onregelmatigheden

LONDEN - In de selectie van Arsenal was dinsdagavond tegen FC Barcelona geen plaats voor Carlos Vela. De 21-jarige Mexicaan had zijn paspoort verloren en kon daardoor niet afreizen naar de Spaanse stad. Zijn zaakwaarnemer Eduardo Hernandez wilde in The Mirror iets kwijt over de kwestie rond de jonge aanvaller. "Carlos kon zijn paspoort niet meer vinden. Hij heeft de club niet willen misleiden, omdat hij ontevreden zou zijn. Hij wist alleen niet meer waar hij zijn paspoort had gelaten."




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.