In de 74ste minuut ging het mis bij Boateng. Tegenstander Tuncay wilde een omhaal maken, maar trof het hoofd van de oud-Feyenoorder. Boateng werd per brancard van het veld gedragen en in een gereedstaande ambulance gedragen. In het ziekenhuis werd de diagnose gesteld.
Hull moest het restant van de wedstrijd met tien man uitspelen, omdat er al drie keer gewisseld was. Stoke won het duel uiteindelijk met 2-0.
UPDATE: George Boateng blijkt minder zwaar geblesseerd dan verwacht. De middenvelder van Hull City blijkt geen zwaar letsel over te hebben gehouden aan de schop in het gezicht door Tuncay Sanli in de wedstrijd tegen Stoke City. Boateng bracht afgelopen nacht in het ziekenhuis door ter observatie en bleek na verschillende onderzoeken niets te hebben gebroken. De Nederlander moet zich over 48 uur wel weer melden in het ziekenhuis voor een extra controle.

