Laatste nieuws
16.10'Selectie Manchester United helemaal klaar met kritiek van clubicoon Paul Scholes'
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.09Ajax toont interesse in transfervrije Tomiyasu
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
13.40Verweij gaat in op geruchten rond Tomiyasu: 'Is bij Ajax aangeboden, maar...'
13.12Zomeraanwinst PSV gaat in op geruchten: 'Nooit iets gehoord over Real Madrid'
13.00Eredivisie-degradant weet niet te imponeren: 'Poep in de broek, lijkt soms wel'
12.55Til blikt lachend terug naar bizar opstootje tussen Slot en Simeone
12.45Liverpool-icoon neemt het op voor Slot: 'Salah heeft zichzelf voor gek gezet'
12.45'Ajax ruikt kans bij Bayern München: talentvolle aanvaller mag vertrekken'
12.25Zijn Perisic en Mauro inzetbaar tegen Atlético Madrid? 'Dat gaat goed'
12.05Scheidsrechters in Champions League aangesteld: PSV kan rekenen op ervaren arbiter
Resultaten x
Overige

Volendam, Almere City FC, Fortuna, Veendam, Ono, FC Zwolle, Sinkgraven, Helmond Sport

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in ons land. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt het korte nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
03-04-2010 20:39 door Redactie ELF Voetbal

VOLENDAM - FC Volendam laat komende zomer een nieuwe kunstgrasmat in zijn stadion leggen. Het huidige artificiële veld is na vier seizoenen aan vervanging toe.

ALMERE - Het bestuur van FC Omniworld heeft vrijdag bij de KNVB een verzoek ingediend voor een wijziging van de nieuwe gekozen naam AFC Almere City. Na protesten van supporters heeft de club besloten er Almere City FC van te maken. De voetbalbond moet deze naam officieel goedkeuren.

SITTARD - Fortuna Sittard had dit weekend geen competitieverplichtingen. Wel kwam het in actie tijdens een oefenduel. Het Russische Torpedo Moskou bleek op het terrein van Hoofdklasser van EVV in Echt met 2-0 te sterk.

VEENDAM - Tien dagen de tijd krijgt Wim Entzinger. De bewindvoerder van BV Veendam moet volgens RTV Noord in die periode onderzoeken of de club gered kan worden van een faillissement. Zo niet, dan trekt de KNVB de licentie in. 

NIJMEGEN - NEC gaat niet in zee met Yuto Ono. De 18-jarige Japanner was enkele maanden op proef bij de beloften en maakte daarin een goede indruk. Omdat Ono buiten de EU komt, kan de Nijmeegse club echter niet voldoen aan de salarisverplichting. "Heel frustrerend, want Yuto is een talentvolle speler", aldus technisch directeur Carlos Aalbers in De Gelderlander.
 
ZWOLLE - FC Zwolle is al druk bezig met de zoektocht naar versterkingen. Een nieuwe centrumspits staat bovenaan het verlanglijstje, meldt trainer Art Langeler in De Stentor. "Maar dat is een zoektocht van alle jaren, van alle niveaus. Het is de kunst om iemand te vinden die het nog niet heeft laten zien en dat bij Zwolle wel gaat doen".

EMMEN - FC Emmen maakte vrijdagavond indruk op bezoek bij FC Den Bosch. De Bosschenaren kwamen met 3-0 voor, maar de bezoekers bogen de stand om in 3-4. Uiteindelijk werd het 4-4. FC Emmen-trainer Harry Sinkgraven was na afloop een tevreden man. "Ze hebben veerkracht getoond, in de tweede helft heb ik genoten. Dat je uiteindelijk een 4-3 voorsprong in de laatste seconde nog uit handen geeft is natuurlijk wel zuur."

HELMOND - Ton Verkerk is de komende tijd niet actief voor Helmond Sport. De technisch manager zit overspannen thuis. Dat zegt directeur Jan van der Zanden in het Eindhovens Dagblad. Het is nog onduidelijk of en wanneer Verkerk terugkeert.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.