Laatste nieuws
17.05Van der Vaart krijgt veel kritiek na weigering om bij Ajax te werken
17.05Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
Resultaten x
Overige

Real zegeviert in Madrileense derby, Villarreal speelt Sevilla zoek

Deportivo la Coruna is compleet in de war. De ploeg van Angel Lotina verloor zondag voor de derde keer op rij en raakt de plekken die recht geven op Champions Leaguevoetbal langzaam kwijt.
28-03-2010 22:59 door Redactie ELF Voetbal

Getafe boekte op bezoek in stadion Riazor met 3-0 door een goede periode in de eerste helft. In de 21ste minuut maakte spits Miku de eerste op aangeven van Pedro Leon en na een half uur werd de score verdubbeld door Ze Castro, die toch echt verdediger van Deportivo is. Hij werkte de bal echter in eigen doel.

Miku besliste na een uur de wedstrijd door zijn tweede van de middag te maken. En nu was het Manu del Moral die de assist gaf. Riki zorgde nog wel voor de eretreffer van Deportivo, maar het verzachte de pijn nauwelijks.

UPDATE: Villarreal - Sevilla
Sevilla heeft zondag op eigen veld een flinke klap gekregen. Villarreal tikte de nummer vier van Spanje helemaal weg en won met 3-0.

Villarreal kent helemaal niet zo'n denderend seizoen en staat tiende. Maar juist tegen Sevilla liet El Submarillo Amarillo even zien nog steeds over voldoende kwaliteiten te beschikken.

Na achttien minuten stond Villarreal al met 2-0 voor en twee keer stond Nilmar aan de basis van het doelpunt. De spits zag in de zesde minuut zijn voorzet van links worden binnengetikt door Giuseppe Rossi en even later krulde Nilmar een voorzet van rechts precies op het hoofd van Llorente: 2-0.

Villarreal bleef ook na de voorsprong de betere en maakte in de extra tijd een derde treffer. Rossi zette met een steekpass de verdediging van Sevilla voor schut en oude rot Robert Pires maakte de 3-0.

UPDATE: Real Madrid - Atletico Madrid

De 73ste editie van de derby van Madrid is gewonnen door Real. De Koninklijke was met 3-2 te sterk voor Atletico en houdt de titelstrijd zo ongemeend spannend.

De Matrassenmakers van Atletico startten op het veld van De Koninklijke sterker en kwamen via Jose Antonio Reyes, oud-speler van Real, op voorsprong. Een aanval over veel schijven belandde uiteindelijk voor de voeten van de aanvaller, die de bal met beleid in de verre hoek krulde: 1-0.

De eerste helft werd daarna de helft van de gemiste kansen. Cristiano Ronaldo. Rafael van der Vaart en Gonzalo Higuain kregen allen goede mogelijkheden, maar misten. In de zeventien minuten na rust scoorde Real echter drie keer.

Xabi Alonso moest er aan te pas komen om de stand gelijk te trekken. De middenvelder verlengde een kopbal van Albiol tegen de touwen. Diezelfde Alonso bereidde ook de 2-1 voor. Zijn prachtige lange bal zette Alvaro Arbeloa vrij voor doel en de back scoorde. De 3-1 kwam van de voet van Higuain.

Bij de 3-2 van Atletico speelde Alonso weer een hoofdrol. Hij maakte hands bij een corner en Diego Forlan kon daarna vanaf de strafschopstip scoren.

Overige uitslagen in Spanje:
Osasuna - Almeria 1-0
Xerez - Valladolid 3-0
Espanyol - Sporting Gijon 0-0




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.